Akce

VNITŘNÍ KLID V NEKLIDNÉ DOBĚ

PROGRAM SEMINÁŘE:
1.) Jak přijímat věci, které nás zasáhnou
2.) Nácvik bezvýhradného přijetí
3.) Koncept „ŽASNI – TVOŘ – MILUJ“: láska v přítomném okamžiku
4.) Jak nás vidí naše Vyšší Já? + psychotest (optimální osobnost)
5.) Účinná finta na „vypnutí“ myšlenek, 4 rychlé techniky práce s tělem
6.) Tajemství radosti. TOP myšlenky pro NEJLEPŠÍ DEN

Přirozená strava jako základ zdraví

V dnešní době jsme obklopeni spoustou nabízených lákadel, ale pokud opravdu chceme to nejlepší pro své tělo a imunitu, pojďme si v tom udělat trochu jasno

ZŮSTÁVÁME SPOLU

Společné zastavení, propojení a uvolnění v přátelském kruhu svobody a lásky…

MEDITAČNÍ KONCERT SITAR – HANG DRUM
Základy tchaj-ťi čchüan a čchi kungu

Srdečně vás zvu na sobotu s regeneračním a ozdravujícím cvičením Tchaj-ťi čchüan
Jedná se o umění pěstování zdraví, protože reguluje plynutí čchi (vitální energie) a krve v celém organismu a tím vyvažuje funkce všech vnitřních orgánů. Posiluje celé tělo. Používá se nejen jako systém profylaktický, ale také jako metoda pomáhající při terapii mnoha chorob. Je to jedna z nejbohatších a nejvšestranněji pracujících forem čchi kungu.

POKRAČOVÁNÍ MEDITAČNÍHO PROCESU

Tento druh meditace je formou koncentrace, která vede k ovládání vlastní mysli- je to metoda, kterou můžete získat kontrolu nad svými myšlenkovými procesy; vede k naprostému zklidnění všech neklidných či negativních vln vaší mysli. V průběhu této meditace obdržíte přírodní léčivou energii, která je důležitá pro váš zdravý život.

Základy tchaj-ťi čchüan a čchi kungu

Srdečně vás zvu na sobotu s regeneračním a ozdravujícím cvičením Tchaj-ťi čchüan
Jedná se o umění pěstování zdraví, protože reguluje plynutí čchi (vitální energie) a krve v celém organismu a tím vyvažuje funkce všech vnitřních orgánů. Posiluje celé tělo. Používá se nejen jako systém profylaktický, ale také jako metoda pomáhající při terapii mnoha chorob. Je to jedna z nejbohatších a nejvšestranněji pracujících forem čchi kungu.

PAVEL A JEHO ZPÍVAJÍCÍ MÍSY

Přátelé,přijďte se zrelaxovat a užít si ‚zvukovou lázeň‘ .
Vibrace prastarých nástrojů vás uvedou do hlubokého klidu a harmonie.

PAVEL A JEHO ZPÍVAJÍCÍ MÍSY

Přátelé,přijďte se zrelaxovat a užít si ‚zvukovou lázeň‘.
Vibrace prastarých nástrojů vás uvedou do hlubokého klidu a harmonie.

KONSTELACE V PŘÍRODĚ: sobota

Uzdravování rodinné zátěže pomocí kolektivní energie a energie krásné přírody v příjemném prostředí Železných hor.Zvu všechny své blízké a konstelační známé na prázdninové konstelace.Budou se konat na chalupě ve Ctětíně a program bude obohacen o přímý kontakt s přírodou, při krásném počasí o koupání a večerní posezení u ohně. Milovníci uzenin nezapomeňte na špekáčky. Všechny vaše hudební nástroje budou vítány!

ŠŤASTNÉ VZTAHY- Mgr. Hamerský

Jak na štěstí ve vztazích

HUDBA V NÁS I KOLEM NÁS

Každý z nás i vše okolo nás hraje a pokud jsme dobře naladěni, hrajeme opravdu krásně.Každý z nás i vše okolo nás hraje a pokud jsme dobře naladěni, hrajeme opravdu krásně.

PRÁZDNINOVÝ TROCHÁNEK 23.8. v 19 hod.-26.8. do 17 hod.

Pro všechny úžasné ženy z mého adresáře,  PRÁZDNINOVÝ TROCHÁNEK – letní setkání žen a od každého trochu: TÉMATA:  ŽENSTVÍ –  VZTAHY…  
přečíst »

SPONTÁNNÍ TANEC

Přijďte si zatančit. Spontánní tanec je prostředek, jak se znovu-spojit se svým tělem a nechat se vést jeho impulzy.
Necháme tělo tančit a pohybovat se, jak se mu právě chce a staneme se jen jeho laskavým pozorovatelem. Tanec slouží k celkovému uvolnění se, odreagování nahromaděných emocí a stresu. Tyto prožitky pomáhají k většímu sebeuvědomění, rozhodnosti a tvořivosti v
běžném životě.

Roční terapeutický kurz

Roční terapeutický kurz
Kurz vede zkušená lektorka Daniela Tománková, která se řadu let
věnuje astropsychologii a tarotu. V rámci své praxe vede kurzy a
semináře, věnuje se individuální terapii

RODINNÉ KONSTELACE V LIBERCI

Pohněte se kupředu efektivní metodou.

SILVESTROVSKÉ konstelace na chalupě

Uzdravování rodinné zátěže pomocí kolektivní energie a energie krásné přírody v příjemném prostředí Železných hor.

ENJOYING – nekompromisní štěstí v životě

Cílem ENJOYINGU je schopnost dosahovat všech našich cílů a zároveň se na cestě k nim cítit dobře. Představeny jsou ty nejúčinnější techniky ze současné moderní psychologie i duchovních nauk. Interaktivní výuka umožňuje osvojit si nové možnosti vnímání a přenést je do každodenního života.

BOHYNĚ V NÁS –Tvořivá síla ženství

Náš svět je zrcadlem našeho nitra. Důležité je zvolit si co chci a vědomě tvořit život, jaký chci žít. Společně se povzneseme k 2. čakře, k sídlu tvořívé rodící se síly, centru našich partnerských vztahů, sexuálního spojení, tance ženských a mužských energií. Naplníme naši “studnu života” hřejivostí, optimismem a životadárnou silou. Seminářem provází: Zina Rajnochová a Lena Katrin Kubáčková

ŠKOLA SMÍCHU

Škola smíchu Jiřího Hamerského je unikátní program na odbourání psychických bloků a zvýšení energie. Čeká vás večer plný smíchu s nejedním překvapením.

SEBEHODNOTA aneb jak stát vlastníma nohama na zemi!

Terapeutický seminář, pomocí kterého můžete posílit sami sebe! Seminář je vhodný pro ty z vás, kteří už nechtějí čekat na uznání a utvrzení od svého okolí, ale chtějí cítit vnitřní jistotu za svými rozhodnutími. Jak prožívat naplno svou sebe-hodnotu a stát svýma nohama pevně na zemi!

Sebevědomí – Jak nestát v cestě sám sobě

Mgr. Jiří Hamerský – psycholog a autor knihy Sedm poselství, Vás zve na seminář

HARMONICKÉ VZTAHY-prožitkový seminář

Mezilidské vztahy jsou mnohdy spletitou a komplikovanou záležitostí. Na tomto jedinečném semináři Vám lektorka rodinných konstelací Lenka Hajníková pomůže nahlédnout hluboko pod viditelný povrch vztahových problémů a najít kořen všeho nepochopení. Poté Vás naučí, jak tyto vztahy léčit a navrátit do nich potřebnou lásku a harmonii. Cennou součástí tohoto semináře bude i práce na vztahu k sobě samému.

Víkendový KURZ REIKI

S reiki se můžeme naučit hodně o cestě léčení a o smyslu nemoci. Reiki není naše osobní síla ani schopnost, je to kosmická energie, která podporuje léčebný proces a je předávána rukama, lidmi, kteří jsou zasvěceni do reiki.

Nedělní Jóga pro zdravý život

„Jóga je existenciální, je založena na experimentech a zkušenostech. Nevyžaduje žádnou víru, pouze odvahu to zažít.“ OSHO

ŠKOLA ŽIVOTA

Hledáte uzdravení vztahu sám/sama k sobě a uzdravení veškerých vztahů ve vašem životě, počínaje rodiči, dětmi, partnery…)? Chcete pochopit věci, které se kolem vás dějí a proč? Chcete se zbavit strachů a dovolit své duši vědomí růst na denních situacích?

Meditace s léčivými tóny tibetských misek

Zveme vás k poslechu tibetských misek, zvonků, činelků, bubnu, dešťové hole, KOSHI zvonků a gongu. Zvuky těchto nástrojů navodí hlubokou relaxaci a dovedou Vás ke klidu a pohodě.

REIKI PRO MAMINKY, ALE I TATÍNKY!

Hlavním bodem tohoto semináře je zasvěcení do léčebné a uzdravující energie REIKI prvního stupně, která nám bude pomáhat od samého základu a bude nás i naše děti provázet a posilovat po celý život.

Seminář: UZDRAVTE SVÉ VNITŘNÍ DÍTĚ – uzdravíte sami sebe a své vztahy!

Naše vnitřní dítě, i když ho nevidíme, má nad naším chováním velikou moc. Spojme se opět s jeho nevinnou duší a dopřejme mu vše, po čem tak dlouho toužilo.

NAPLNO ZDRAVOU ŽENOU PRO SEBE I SVÉ OKOLÍ – 13.dubna

Prožitkově terapeutický seminář, pomocí kterého můžete posílit sami sebe! V každém období našeho života jsme mohly utrpět bloky, které nám pak nedovolily přijmout sama sebe jako ženu naplno. Je dobré se s bolavou částí v sobě opět zkontaktovat, vyslechnout ji, obejmout a pohladit, pomoci ji uzdravit a dát do harmonie s ostatními částmi. A tím i přijmout sama sebe jako zdravou, sebehodnotnou, harmonickou ženu.

JANTRA – kolektivní magnetizace roku 2019

Přijměte naše pozvání na novoroční Jantru. Kolektivně budeme zhmotňovat všechna naše přání do roku 2015.

Krása ženy

SEMINÁŘ pro ženy, ve kterém může žena podpořit ženu. Zveme vás na SEMINÁŘ PLNÝ HUDBY, POHYBU, MEDITACÍ, KRESLENÍ, UVOLŇOVACÍCH TECHNIK, MASÁŽÍ…

Nedělní Jóga pro zdravý život

„Jóga je existenciální, je založena na experimentech a zkušenostech. Nevyžaduje žádnou víru, pouze odvahu to zažít.“ OSHO neděle     7….  
přečíst »

Škola života

Hledáte uzdravení vztahu sám/sama k sobě a uzdravení veškerých vztahů ve vašem životě, počínaje rodiči, dětmi, partnery…)? Chcete pochopit věci, které se kolem vás dějí a proč? Chcete se zbavit strachů a dovolit své duši vědomí růst na denních situacích?

UZDRAVTE SVÉ VNITŘNÍ DÍTĚ

Jednodenní seminář, kde se opět propojíme se svým vnitřním dítětem a dopřejeme mu to, co mu bylo tak dlouho odpíráno. Hravost, lehkost a bezstarostnost jsou jen malou částí toho, co se nám tím vrátí zpět do našeho dospělého života.

Květnová úplňková meditace „přijetí naší sexuality“

Květiny úžasným způsobem zrcadlí krásu a smyslnou přirozenost ženské sexuality. Ukazují nám, že krása naší sexuální přirozenosti tkví právě ve…  
přečíst »

O VZTAZÍCH – přednáška

Nahlédneme pod pokličku toho, co musí být ve vztazích respektováno a dodržováno, aby mohly vztahy v našich rodinách – v partnerských vztazích a na pracovištích fungovat správným způsobem.

Alchymie zvuku

Zvukový transformační workshop s hlubokým léčivým efektem. Probuďte sílu svého hlasu pro naplnění vnitřního potenciálu v každém z nás.

Lunární meditace pro ženy

Březnová lunární meditace bude zaměřena na očistu a obnovu našeho ženského lůna. Vše kolem nás tak i my je cyklické. Každý…  
přečíst »

SEBEVĚDOMÍ – JAK NESTÁT V CESTĚ SÁM SOBĚ

Mgr. Jiří Hamerský – psycholog a autor knihy Sedm poselství, Vás zve na seminář:   SEBEVĚDOMÍ JAK NESTÁT V CESTĚ SÁM…  
přečíst »

ENJOYING – nekompromisní štěstí v životě

Cílem ENJOYINGU je schopnost dosahovat všech našich cílů a zároveň se na cestě k nim cítit dobře. Představeny jsou ty nejúčinnější techniky ze současné moderní psychologie i duchovních nauk. Interaktivní výuka umožňuje si osvojit nové možnosti vnímání a přenést je do každodenního života.

ŽIVOTNÍ ENERGIE – navrácení a ochrana

Potýkáš se se stálým nedostatkem své životní energie? Vysávají tě někteří lidé ve tvém okolí? Nyní se můžeš naučit, jak svou energii jednoduše získat zpět a udržet si ji.

Jóga pro zdravý život

„Jóga je existenciální, je založena na experimentech a zkušenostech. Nevyžaduje žádnou víru, pouze odvahu to zažít.“ OSHO

REIKI PRO MAMINKY

Kurz pro všechny maminky, které chtějí umět pomocí reiki energie léčit sebe i své děti. Přijďte a vezměte své DĚTI S SEBOU!

SPONTÁNNÍ TANEC

  Probuďte v sobě vílu i divošku! Zveme Vás na příjemný večer plný hudby a pohybu.   Hudba a pohyb…  
přečíst »

CELISTVÁ ŽENA

  NAPLNO ZDRAVOU ŽENOU PRO SEBE I SVÉ OKOLÍ! Seminář pro ženy jakéhokoliv věku.     V každém období našeho…  
přečíst »

SETKÁNÍ S LÉČIVOU ENERGIÍ REIKI

Přijďte se dobít léčivou energií! Odpovíme si na dotazy, které vám pomohou kvalitněji léčit pomocí reiki energie, proběhne očista energetických těl a vzájemné celkové ošetření.

Přijetí roku 2014

Nemusíme již čekat na to, až štěstí přijde samo! Aby byl rok 2014 jednodušší, radostnější a bohatší, je zde pro…  
přečíst »

TVORBA JANTRY aneb jak by měl vypadat můj rok 2014

Srdečně Vás zvu, abyste si opět společně s námi, přišli vytvořit svou jantru pro rok 2014 a udělali tak krok k…  
přečíst »

PŘÍZNIVCI KARUNINA UMĚNÍ !

ZVU VÁS NA SPOLEČNÝ VEČER, PŘI KTERÉM SI VZÁJEMNĚ PŘIPOMENEME VŠE, CO JSME SE OD KARUNY NAUČILI! KDY: 19. 11. 2013…  
přečíst »

SPOLEČNÝ VZDĚLÁVACÍ VEČER

Jsou mezi námi skutečně techniky, kterými si můžeme pomoct? Ovlivňuje nás dědictví předků, a na kolik? Co mohu od konstelace…  
přečíst »

Léčivé tóny tibetských misek

Hudba je mocným spojencem, umocňuje totiž vaši schopnost zhmotňovat svá přání. Je součástí neviditelné říše, která se nachází ve vyšších…  
přečíst »

RODINNÉ KONSTELACE v Laya centru

Objevte energetické kolektivní semináře, kde za pomoci druhých lidí můžeme nahlédnout do vlastních neviditelných uzlů, ukrytých v našem podvědomí či generacích.

Roční kurz pro ženy

Cyklus deseti setkání, ve kterém se dostanete k tomu nejpodstatnějšímu co potřebujete vědět abyste byla pořád krásná, sebevědomá, žádoucí, sexy… a to v každém věku.

REIKI SETKÁNÍ

Úterý 16. 7. v 18 hod. Setkání všech reikistů, kteří se chtějí vzájemně obohatit energií reiki, udělat očistu svých energetických…  
přečíst »

Muzikoterapeutická relaxace s Alda Manem

Datum konání: další setkání nebylo zatím domluveno Dovolujeme si Vás pozvat na hluboký, relaxační a napětí uvolňující ponor do světa…  
přečíst »

Japonská léčitelka a terapeutka KARUNA AKIKO MIYAKAWA
v Laya Centru 22.-23.6.2013

Nastává doba, kdy naše tělo již nemůže zůstat opomíjeno! Stejně tak jako strom bez pořádných kořenů nemůže naplno rozvinout svou…  
přečíst »

Akce a semináře Laya Centrum Pardubice
Kalendář akcí

a čeho se nyní můžete osobně zúčastnit

OSHO-POHYBOVÉ MEDITACE

Pokud cítíš, že se potřebuješ uvolnit, vyprázdnit si hlavu, vypustit všechny potlačené emoce, zbavit se unavené energie a tím svému tělu umožnit opět načerpat čerstvou svěží sílu, vnitřní klid, prostor a pocit štěstí? Osho meditace jsou právě pro tebe.