SEBEHODNOTA aneb jak stát vlastníma nohama na zemi!

termín tohoto semináře je z technických důvodů odložen, omlouváme se všem za případné komplikace, nový termín naleznete na našich stránkách 🙂

MNOZÍ Z NÁS POTŘEBUJÍ DO ŽIVOTA STÁLE NĚJAKÉ UTVRZENÍ OD SVÉHO OKOLÍ, OD PŘÍPADNÝCH AUTORIT A MNOHDY SI NEUSTOJÍ SVŮJ NÁZOR ANI PŘED SVÝMI DĚTMI.

Z tohoto důvodu je zde pro vás další prožitkově terapeutický seminář, pomocí kterého můžete posílit sami sebe!

SEBEHODNOTA aneb, jak stát vlastNOHYníma nohama na zemi!

 

 

 

Tento seminář volně navazuje na seminář Uzdravte své vnitřní dítě, který však není podmínkou pro tuto účast.

Na semináři se dozvíte mnoho zajímavého a získáte sami v sobě velikou podporu pomocí energetických technik. Ze semináře budete do života odcházet posíleni a s důvěrou ve své vlastní rozhodnutí a schopnosti!

Naučíte se, jak se zbavovat vnitřního tlaku a strachu. Spojíte se s vlastním zdrojem, který vás bude podporovat v každodenním životě a přijmete vlastní pozici ve své rodině a ve společnosti.

S lidmi, kteří na sobě chtějí pracovat se ráda uvidím:

 Kde: Laya centrum; Jiráskova 21, Pardubice

Kdy: musíme to opravit:-)

Cena: 1.660 Kč

Na seminář je lépe se přihlásit.

S sebou si vezměte pohodlné oblečení, pastelky, vodu v lahvi a nějakou tu mňamku pro sebe i pro ostatní na společný stůl.

Pod vedením Lenky Hajníkové; 722 934 746     www.layacentrum.cz/lenka-hajnikova/

MOC SE NA VÁS TĚŠÍM! Lenka

Protože se nám minulý seminář moc líbil, přeposílám pár vašich odkazů:

Pocit uvolnění, nekonečné množství energie, radosti a lásky i možností, které v sobě teď mám…

Seminář mě znovu přivedl k sobě domů a ukázal mi, že mohu, mám a snad i musím věřit svým myšlenkám a pocitům.

Děkuji za připomenutí, že vše má řešení a na všem se dá pracovat. děkuji za techniky, které budu používat k práci na sobě.

Děkuji za energii s kterou odcházím ve svém srdci do svého domova, předat ji dál!

Seminář byl hodně pracovní, to se mi moc líbilo! Na sebehodnotu se nahlíželo z různých stran, propojení kresby a pocitů, práce ve dvojicích a zpětné vazby byly důležité k vnitřnímu pochopení a uvolnění

Hodně se mi líbila práce se strachy – kterých máme všichni dost. Již v průběhu semináře bylo cítit značné uvolnění!

Děkuji za úžasný seminář, který mě více spojil se sebou samou. Celý seminář bych shrnula do slova láska. Děkuji, že jsi a že mě vedeš! Lucka

Ještě jednou bych chtěl poděkovat za příjemnou a vstřícnou atmosféru, která mi v některých oblastech života schází. Především za ryze pozitivní poselství oproštěné od zasetých modelů současné společnosti, jež jsou stále, bohužel vštěpovány dalším generacím. Je vynikající ocitnout se ve skupině lidí, kteří vyznávají poněkud odlišné chápání světa., bez dravčí agrese. Ještě jednou děkuji a doporučuji.

Musím napsat, že krátce po tomto semináři jsem přistihla sama sebe, jak v „konfliktech“ všedního dne stojím pevně na svých nohou a umím obhájit svůj názor, což se mi v minulosti nedařilo. Pozoruhodné je to, že okolí proti mému vyjádření nic nenamítá a dokonce ho mnohdy vítá! Komunikace se tak pro nás stává srozumitelnější a já si připadám dospělejší! Děkuji za tento seminář a všechny techniky, které jsi nás naučila!

Ze semináře odcházím s vědomím sama sebe, svých kořenů a vlastní stability! Cítím se naplněná a celistvá a děkuji za to, že mám spoustu technik, které můžu nadále používat pro lepší kvalitu svého života. Již vím, že budu mít takový život, jak se k němu a k situacím v něm sama postavím. Díky tomuto semináři mám teď větší nadhled a jsou mi jasnější souvislosti, toho co a proč se mi v mém životě dělo. Vím, že všechny informace a techniky tohoto semináře mi pomohou k tomuto většímu klidu a nadhledu, ale také vím, že zbytek – to zn. být vědomá ve svém životě, chtít situace vidět z patřičného nadhledu a vědomí a také pravidelné cvičení na posílení základní čakry je jen a jen na mě. Děkuji za tak krásný a obohacující den Lenko tobě, ale zároveň chci poděkovat celé skupině, že pomáhala vytvářet tuto krásnou atmosféru. Nezažívala jsem tak často být s tolika lidmi najednou na společné vlně. Díky všem! Z.

Super den, super lidi, super techniky a zajímavé informace, doporučuji všem :-)! Ala

Líbí se vám Laya centrum? Tuto stránku můžete podpořit jejím sdílením:

Zde se také můžete připojit k podobně naladěným lidem na našem FB profilu: