Reiki – vaše příběhy

reiki
Zajímají Vás příběhy, zážitky a zkušenosti s terapiemi v Laya centru? Jsou pro vás právě zde. Chcete se podělit o své vlastní? Posílejte je na adresu HajnikovaLenka@seznam.cz

PO KURZU REIKI:

Jinak se mam stále dobře, pracuji na posunu každý den.
Věci se dějí, reikuji si i vlasy, šampony, kosmetiku 😁
Všechno kolem hraju si
A ještě v rychlém sdílení – cítím a slyším tlukot svého srdce  – nádherný pocit.
Mam tě ráda, myslím na tebe a přeji krásný den Pavlína

Cesta za štěstím-k Reiki

Cesta za štěstím-k Reiki:
Při jedné z posledních cest ze zahraniční mi začaly vibrace v dlaních. Podivil jsem se a ačkoliv si tuto příhodu zapamatoval, nijak se k ní nesnažil dojít. O Reiki jsem tenkrát neměl ani tušení. Po 5 letech od tohoto okamžiku , kdy jsem bydlel 2 roky sám, jsem se dostal na měsíc na neschopenku. První týden jsem si zašel  do knihkupectví s tím,  že mě zajímá téma o andělech a ezoterice. Zaujala mě kniha Léčivá světla andělů od Rayen Keyes. Autorka popisovala jak se dostala k Reiki a andělům. Po dočtení mě zajímalo,  zda něco podobného v Pardubicích je také. První odkaz byl na Mistrini Lenku a LAYA CENTRUM. Zavolal jsem s dotazem na víkend, že bych se rád informoval. Nebyl jsem jistý,  zda chci či ne, ale podvědomí mi říkalo, že tudy vede má cesta. A tak se ze zvědavosti nechal zasvětit. Půl roku jsem chtěl více, neboť chodit k lidem a trávit u nich léčením více jak hodinu bylo nepohodlné. Druhý stupeň a meditace mi ukázali jak svět s Reiki je úžasný. Miluji Reiki,  sám sebe a pocit že mohu někomu pomoci. Sbírám zkušenosti každým dnem. Od 1.stupně jsem Reiki setkání vynechal přibližně 3x. Na každé se těším.
Rád doporučím Reiki a LAYA CENTRUM  každému, kdo by chtěl druhým pomáhat. Lenka je úžasná bytost s obrovskými zkušenostmi. Těším se na každé setkání.
Při svých zkušenostech životem doporučuji neřešte svou minulost a přijďte se zeptat na zkušenosti😉🙂

NA CO VŠE A JAK S REIKI:

Ahojky Lenko,

posílám pár řádků o mé začátečnické zkušenosti s Reiki,

Reiki jsem hned po semináři začala používat u svých dětí. Především u syna, který má ve vínku pár neurologicko- psychiatrických diagnóz.(Tourettův syndrom – těžká tiková porucha + ADHD, OCD -obsedantně compulsivní diagnoza, emoční labilita)

 Používám Reiki pro večerní uklidnění před spaním, kdy mu ruce přikládám na hlavu. Musím říct, že proti všem dřívějším metodám např. utloukání se ke spánku,.. se okamžitě zklidní, pohodlně usne a já mu pak mohu provést doplnění a zharmonizování čaker a aury. :-)! Děkuji za REIKI!

ŠŤASTNÉ MAMINKY – Poděkování paní Lence Hajníkové

Ráda bych přispěla svým článkem, možná někomu pomůže najít naději.

Několik let jsem se léčila pro neplodnost bez příčiny. Oba s manželem jsme po reprodukční stránce  v pořádku. Navštěvovali jsme lékaře a zkoušeli jiné alternativy, ale vytoužené dítě se nedařilo počít. Naděje mi skoro vyhasla, když jsem pomocí asistované reprodukce dvakrát otěhotněla, ale v obou případech těhotenství skončilo v šestém týdnu revizí, plodům se nevyvíjela srdíčka.

Jsem šťastná, že jsem se o Lence dozvěděla od milých známých a zavolala, trochu jsem měla obavy, jak budu zvládat emoce, něco málo jsem tušila, jak to při rodinných konstelacích a kineziologii probíhá, musím se přiznat, že jsem se trochu bála, ale obavy byly zbytečné, Lenka mi vše vysvětlila na mé otázky dala odpověď. Lenky  přístup, empatie a její krásná energie mě naplnila nadějí.

Nejprve jsem se zúčastnila rodinných konstelací, během nich jsem si dodala odvahu a postavila jsem si i já svojí, Lenka našla rodinný blok, byl to silný zážitek. Moc mi pomohlo samotné sledování a účastnění se konstelací, vždy se v některých z nich našlo něco, co i mě se týká a to pomohlo dalšímu čištění.

Asi za měsíc jsem byla u Lenky na  kineziologii a tam se odkryly další bloky, které bylo potřeba vyčistit. Po odbloku jsem cítila úlevu a nový pocit, příval svěží energie. Ještě dvakrát jsem se zúčastnila rodinných konstelací, pochopila jsem, že není náhoda kdo se účastní a to mě naplnilo nadějí.

Za nějaký čas jsem podstoupila další pokus asistované reprodukce a jsem v pátém měsíci těhotenství. Věřím, že díky rodinným konstelacím kineziologii, dodání energie reiki pod vedením Lenky může moje miminko v bříšku růst a vyvíjet se. Lenka semnou pracuje i během těhotenství. Milá Leni, velký dík Tobě Tvé práci a Tvému Laya centru.

Vděčná klientka

Přišlo na naši adresu, tak přeposílám pro ty, kteří ještě nevědí, co Reiki dokáže:

DĚKUJI, ŽE SE DĚLÍTE SE MNOU I S OSTATNÍMI O SVÉ ZÁŽITKY :-)!

* Ahoj Leni!

Posílám svůj příběh o reiki.

Nejprve bych chtěla moc poděkovat, hlavně tobě Leni, za úžasně vedený kurz, kde jsem potkala super lidičky, kteří byli stejně naladěny.

Reikuji každý den, změny vidím hlavně v rodině. Domov, ve kterém bylo jen napětí a hádky, se stal opravdu domovem plný harmonie a klidu. Dcera je teď mnohem šťastnější, na její tváři se hodně často objevuje úsměv a to je pro mne velkou odměnou. S manželem jsme k sobě našli opět společnou cestu.Manžel je teď klidnější, šťastnější a projevuje více lásky.

Jsem šťastná, že jsem se rozhodla na tento kurz jít a že jsem si vybrala právě Laya centrum, neboť vždy, když jsem příjdu je zde úžasná a pozitivní energie.

Leni, ještě jednou moc děkuji tobě i všem těm úžasným lidičkám na kurzu, kteří tam vytvořili úžasnou atmosféru.

Monika

 

*  Milé lidičky,

Chci se s Vámi podělit o zkušenosti s Reiki.

Jsem zasvěcena do reiki teprve 5 dní a už vím, že to byl veliký dar pro mě a mé nejbližší.

Od té doby mám v sobě vnitřní klid, naplnění, radost ze života, mám sama sebe víc ráda a jsem hravá.

Mám krásný pocit, že reikováním mohu pomoci sobě a především mým čtyřem dětem. Každý den reikuji sebe a děti. Děti jsou od té doby láskyplnější a šťastnější. U dvouletého syna se to projevuje tím, že teď lépe spí, je vyrovnanější a ráno s námi v posteli vydrží ležet 15. min. (dříve to byly 2 minuty) a je více miloučký, je v něm více lásky.

A muž, ten mě překvapil, že po mém reiki zasvěcení mi večer pověděl, co na našem vztahu chce změnit k lepšímu a řekl mi, co se mu nelíbí na mně (a to pak zíráte, když 3 týdny před tím povídá jen to nejnutnější!).

Ještě Vám musím říci o zkušenosti se psem. Máme psa, kterému je 14 let a už to kolikráte v posledních 6 měsících vypadalo, že to jsou jeho poslední dny. Od té doby, co mám reiki, tak ho každý den reikuji a on pořád chodí za mnou. Tak mám z toho krásný pocit, když mi pomohl vychovat 4 děti, tak, že mu mohu pomoci tímto způsobem na jeho konci a bude se mu odcházet krásně z tohoto života.

Děkuji ti Leni….

A kdo to chce zkusit na svoji kůži jaké je to mít reiki s láskou mohu doporučit Leničku,

S láskou všem obohacená Maruška.

 

Napsali jste nám po semináři:

* Cítím vnitřní uspokojení a rozvinutí další mé duchovní části.
Jsem rád, že znám způsob, jak propojit duchovno s praktičnem.
Dostal jsem nové cenné podněty k přemýšlení a k zdokonalování.
Děkuji Leni, děkuji Reiki! Adam

* Neočekávaně krásný zážitek, spousta pozitivní energie. Získala jsem způsob, jak pomoci svému unavenému tělu a duši s možností pomáhat dál i druhým.

* Tento víkend mi přinesl nádherný klid v duši a spojení s obrovskou energií. Lenka

* Pokud mám popsat své pocity, tak mám v sobě pocit více otevření srdce do okolí. děkuji  Leni.

* Reiki mi otevřelo novou cestu, Jana.

* V první řadě úplně pohodový pocit tady v Laya centru.  Totální vypnutí od běžných starostí, vyklidnění. I když pro mě cizí lidi, všichni v pohodě naladění na stejnou vlnu. Ty Leni, pro mě skvělá pohodová ženská. Výborně vedený kurz reiki. Vše vysvětleno lidskou pochopitelnou formou. Jakýkoliv dotaz jsem mohla položit bez obav a vždy byl vysvětlen. Těším se, až bud používat reiki v rodině, na mých nejbližších. Vždy se do Laya centra budu ráda vracet a těšit se. Moc ti Leni děkuji, ty víš za co všechno. Lenka Machovcová

* Co mi chybělo? Jen teplé jídlo! Naopak, co je fajn: naprosto profesionální Lenka H.

* Předčilo to mé očekávání a splnilo to vše co mělo. Reiki je nosná energie, kterou potřebuje každý, utváří lepšího člověka a tím i lepší a pozitivnější svět. S reiki je vše jednodušší a zřetelnější….je to cesta životem. Mooc děkuji Simona

* První krok k životní změně. Seminář mě obohatil, úžasná atmosféra, pozitivní energie Iveta

Pokud se i vy s námi chcete podělit, posílejte své příběhy na adresu: hajnikovalenka@seznam.cz

Více informací o reiki najdete zde
Co je reiki