RODINNÉ KONSTELACE v Laya centru

POKUD SE NÁM V ŽIVOTĚ STÁLE NĚCO NEDAŘÍ,  ať jde o zaměstnání, finance, nemoci, partnerské vztahy… a MOTÁME SE V BLUDNÉM KRUHU nabízí se nám teď možnost pohnout se kupředu efektivní metodou.

Co jsou rodinné konstelace Pozvánka a termíny Rezervujte si místo Proč se zúčastnit? Co přínáší do života? Vaše příběhy a ohlasy

 „Věřím, že každý z nás najde svou cestu k vlastní harmonii a bytí sám se sebou“

V první řadě bych ráda zmínila, co konstelace OPRAVDU NEJSOU:

není to žádné povídání vlastních příběhů v kroužku lidí, tak jak to znáte z televizních filmů o psychiatrických pacientech!

CO JSOU RODINNÉ KONSTELACE? – Úžasná energetická technika!

Rodinné konstelace Laya centrumRodinné konstelace jsou skupinová terapie, kterou v 60. letech v Německu vyvinul, a nadále s velkými úspěchy používá a rozšiřuje i do řad lékařů, psychologů a psychoterapeutů Berth Hellinger.

Díky její úspěšnosti a jednoduchosti se stala rozšířenou metodou mezi předními psychoterapeuty nejen v Německu, USA, Maďarsku, ale i u nás.

Metodika rodinných konstelací je postavena na znalosti řádu lásky, který není vidět. K tomuto řádu jsme nedostali žádná pevná pravidla, ale jeho porušení znamená mnoho nepříjemných situací v našem životě i v životě budoucích generací.

Pokud si postavíte konstelaci, její energetická hodnota vás provází minimálně až 2 roky. To znamená, že něco se ve vašem problému může pozitivně upravit hned, něco postupně „dozrává“ Tento proces je vždy velice individuální a záleží na zátěži rodinného systému. Mnohdy je třeba postavit i více konstelací, které pomohou problém dočistit ke spokojenosti klienta.

Během tohoto semináře může docházet k emocionálně vypjatým zážitkům a situacím, v případě jakýchkoli pochybností účastníka o vhodnosti semináře ke zdravotnímu stavu, doporučujeme předchozí konzultaci s lékařem. Z tohoto důvodu je účastník povinen svůj zhoršený, či labilní psychický stav předem nahlásit terapeutovi. Konstelace mohou být mnohdy velmi emotivní proces a z tohoto důvodu se doporučuje účastníkům stojícím v konstelačních pozicích, aby si nebrali případné negativní projevy osobně!

Na druhou stranu, pokud v konstelacích stojíte nebo jste pouze přítomni ve skupině, emoce, které zde skrze vás proudí, pomáhají pozitivně uzdravovat i váš vnitrní systém.

Dovoluji si vložit odkaz na stránky mého učitele Bhagata, kde naleznete i televizní rozhovor:

http://www.shangrila.cz/rodinne-konstelace-a-pohyby-duse

Rodinné konstelace vám přiblíži rozhovor s Lenkou Hajníkovou (Český rozhlas Pardubice)

Zdroj: Český rozhlas Pardubice (14.4.2010)


JSTE SRDEČNĚ ZVÁNI NA RODINNÉ KONSTELACE

Lenka Hajníková

Jedná se o energetické kolektivní semináře, kde za pomoci druhých lidí můžeme nahlédnout do vlastních neviditelných uzlů, ukrytých v našem podvědomí či generacích.

Rodinné konstelace nám dávají možnost do těchto tmavých děr vnést světlo a řád, který tam patří. To se vždy pozitivně projeví v našem životě. Chce to jen najít odvahu a postavit se na vlastní nohy při cestě životem.

Konstelacemi musí provázet pouze certifikovaný lektor!

Lektorem rodinných konstelací v Laya centru je Lenka Hajníková, více o Lence si můžete přečíst také zde.

Nejbližší termíny konstelací v Laya centru:

21. 11. 2019 od 17:30 do 21. 11. 2019 21:00
Jedná se o energetické kolektivní semináře, kde za pomoci druhých lidí můžete nahlédnout do vlastních neviditelných uzlů, ukrytých ve Vašem podvědomí či generacích a vyléčit je.
5. 12. 2019 od 17:30 do 5. 12. 2019 21:00
Jedná se o energetické kolektivní semináře, kde za pomoci druhých lidí můžete nahlédnout do vlastních neviditelných uzlů, ukrytých ve Vašem podvědomí či generacích a vyléčit je.
14. 12. 2019 od 09:00 do 14. 12. 2019 19:00
Jedná se o energetické kolektivní semináře, kde za pomoci druhých lidí můžeme nahlédnout do vlastních neviditelných uzlů, ukrytých v našem podvědomí či generacích a vyléčit je.

Jak se na rodinné konstelace připravit?

Pohodlné oblečení, vodu v zavřené lahvi a nějakou tu mňamku pro sebe i pro ostatní na společný stůl (pauza na oběd není, ale občerstvujete se po celý den 🙂

Ceny:

Ceny pro stávající klienty Laya centra ( tzn. ty, kteří navštěvují individuální terapie či si zde již konstelaci stavěli nebo zde absolvovali minimálně 3x účast v konstelacích ):

  • 500 Kč za účast na večerním i sobotním semináři – platí pro nové i stávající klienty                             cena za postavení vaší vlastní konstelace + 1500 Kč pro členy Laya centra.                                   (Tzn: cena vlastní konstelace = 2000 Kč)

Pro nově příchozí je postavení konstelace včetně účasti a terapeutické hodiny                          -na večerním i sobotním semináři 3000 Kč 
Terapeutickou hodinu můžete objednat před, či po konstelaci, dle vaší potřeby.

Rezervujte si své místo, nebo využijte rezervační formulář níže, počet míst je omezený:
Lenka Hajníková
telefon: 722 934 746
e-mail: HajnikovaLenka@seznam.cz

Rezervujte se na rodinné konstelace zde:

Vaše celé jméno (vyžadováno):

Váš email (vyžadováno):

Váš telefon, kdyby došlo k nějakým nečekaným změnám (vyžadováno):

Napište Vámi zvolený termín (vyžadováno):

Zvolte prosím o jakou formu účasti máte zájem:

Vaše poznámka:


Proč se zúčastnit rodinných konstelací?

Nevyřešené stresy a energetická disbalance se přenášejí

Je známo, že díky buněčné paměti se nevyřešené stresy a energetická disbalance přenášejí na další generace, tak jako barva očí, barva vlasů nebo dispozice k určitému druhu postavy.

Velmi často se stává, že toto rodové zatížení, o kterém většinou nemáme ani potuchy, se nám negativně promítá do našeho vlastního života a my jakoby stále opakujeme stejné chyby – opakované problémy v partnerských či pracovních vztazích, zdravotní či psychické problémy, výchovné problémy s dětmi, nemožnost otěhotnět nebo donosit dítě… Rodinné konstelace jsou terapeutickou metodou, která odhaluje a pomáhá dávat do pořádku tyto nevědomé vlivy v celém našem rodovém systému.

Díky rodinným konstelacím se vnáší světlo na vazby, které často zásadním způsobem ovlivňují náš osud, aniž bychom o nich měli sebemenší tušení. Rodinné konstelace tak pomáhají odlišit naše vlastní životní témata od těch, která nevědomě přebíráme od našich předků.

V dnešní době je možná účast na rodinných konstelacích, které probíhají formou jednodenních i vícedenních seminářů. Tyto semináře vám otevřou nové možnosti, jak obnovit v rodině lásku, úctu a porozumění.

Co konstelace přináší do života?

Náhled do hloubky vztahů

Rodinné konstelace vám umožní nahlédnout do hloubky mezilidských vztahů a harmonizovat je. Mnohdy se vám podaří zjistit, že věci či situace jsou zcela odlišné, než se vám na první pohled zdá. Rodinné konstelace také účinně pomáhají vyrovnat se s těžkými nebo i tragickými osudy v rodinách.

Díky rodinným konstelacím se tak každému členu rodiny navrací jeho místo a úcta, které mu v jeho rodinném systému náležejí. Pokud máte zapotřebí řešit v rodině situaci, která se pro vás stává nevyhovující, není zapotřebí nutit celou rodinu a vaše předky přijít na seminář. Zástupce za určité osoby si vybíráte z ostatních členů semináře a úkolem dobrého terapeuta je vyladit energie v systému tak, aby byla obnovena chybějící harmonie pro všechny členy tohoto systému.

Sami zjistíte, že pokud jste obsazeni do pozic někoho druhého, nikdy tuto pozici nezastáváte náhodou. Budete mít možnost v ní cítit a pochopit hodně svých pocitů a emocí. Rodinné konstelace mají příznivý vliv na každého účastníka bez ohledu na jeho dosavadní znalosti či zkušenosti.

Vždy se odehrává něco, co můžeme spatřit a pochopit ve vlastním životním vzorci.
Jako u všech technik zasahujících do psychiky a podvědomí lidí také u rodinných konstelací doporučuji velmi opatrný výběr terapeuta.

Vámi vybraný lektor by měl mít osvědčení pro tuto praxi a zkušenosti s prací s lidmi.
Můžete dát na kladné doporučení druhých lidí, ale velkou pozornost věnujte opět své intuici!

Co jsou rodinné konstelace Pozvánka a termíny Rezervujte si místo Proč se zúčastnit?

Vaše příběhy a ohlasy:

Dobrý den Leni,

chci Ti moc poděkovat za skvělé konstelace. Byla to moje první zkušenost a doufám, že ne poslední. Teprve až dnes ráno jsem dokázala pojmenovat stav, ve kterém se od konstelací permanentně nacházím – stále dobrá nálada, nikdo a nic mě nedokáže naštvat, pořád se musím usmívat – myslela jsem, že už jsem se totálně zbláznila, ale já jsem prostě a jednoduše zamilovaná – absolutně zamilovaná J a nejkurióznější na tom je, že jsem zamilovaná do vlastního života – miluju svoje děti, svoje psy i svou práci – ne, že by to tak předtím nebylo, ale teď si nějak víc uvědomuji, jaké štěstí proti jiným mám. Budu se snažit, aby mi tenhle stav vydržel co nejdéle!

MŮJ PŘÍBĚH

V lednu mi bude 24 let. Cítím se zdravě a šťastně. Vždy tomu tak ale nebylo. Před 3,5 lety mi bylo…  
přečíst »

KONSTELACE-první setkání

Moc Vám děkuji za včerejšek…..dnes jsem lehčí, vyklidněná, spokojená, šťastná…. Jste úžasný člověk…..❤️

PRVNÍ SEZNÁMENÍ S KONSTELACÍ

Milá Lenko, moc a moc děkuji za sobotní konstelace v Liberci. Vlastně chci poděkovat za to, že se věci vyvíjely takovým…  
přečíst »

S vděčností v srdci se s Vámi podělím

S vděčností v srdci se s Vámi podělím o svůj příběh. Před pár lety jsme se s manželem rozhodli založit…  
přečíst »

Zázrak, náhoda nebo konstelace???

Zázrak, náhoda nebo konstelace??? Po dvou letech za jeden měsíc. Jsem v šoku. Tedy abych to upřesnila. Po dvou letech snažení…  
přečíst »

Jak mi ve vztahu pomohla má fenka

Pracuji na svém štěstí a spokojenosti s Lenkou 1 rok, necelý rok máme fenku chlupatého peruánského naháče . Letos v…  
přečíst »

ŠŤASTNÉ MAMINKY – Poděkování paní Lence Hajníkové

Ráda bych přispěla svým článkem, možná někomu pomůže najít naději. Několik let jsem se léčila pro neplodnost bez příčiny. Oba…  
přečíst »

Není třeba zoufat, když se partnerské vztahy nedaří!

Milá Lenko, tímto příspěvkem Ti chci vyjádřit svou úctu a zároveň Ti ze srdce poděkovat za to, že jsi mi…  
přečíst »

Rodinné konstelace – ohlas

Dobrý den Lenko, Chci moc poděkovat za sobotu. Od ní se naší rodině žije šťastněji – s manželem se nehádáme,…  
přečíst »

Moje první zkušenost s konstelacemi

O konstelacích jsem poprvé něco zaslechla asi před rokem, ale nechtěla jsem to zkusit. Nelákala mě představa, že cizí lidé…  
přečíst »

Jaká byla rodinná konstelace?

Rozhodla jsem se zúčastnit rodinných konstelací, protože jsem měla pocit, že nemám láskyplný vztah se svou devítiletou dcerkou. Ačkoliv jsem…  
přečíst »

Proč chodím na rodinné konstelace? Co mi to dává?

Pro získání určité vyrovnanosti. Pro pochopení životních situací, které se kolem dějí. Pro komentáře a životní příběhy a příklady, které…  
přečíst »

Zvědavost

Zvědavost mě přivedla na rodinné konstelace. Chtěla jsem vědět, jaké to skutečně je, co se to při nich děje, protože…  
přečíst »

Rodinné konstelace mě přiblížily k otci

Rodinné konstelace mě přiblížily k otci. Byl na mě vždycky přísný, choval se autoritativně, projevoval mi málo náklonnosti a citů….  
přečíst »

Jak mi rodinná konstelace pomohla k zlepšení vztahu s mým otcem

Na konstelaci Lenky Hajníkové jsem se dostal více méně jako slepý k houslím, ale to co mi tato zkušenost následně…  
přečíst »

Líbí se vám Laya centrum? Tuto stránku můžete podpořit jejím sdílením:

Zde se také můžete připojit k podobně naladěným lidem na našem FB profilu: