Seminář: UZDRAVTE SVÉ VNITŘNÍ DÍTĚ – uzdravíte sami sebe a své vztahy!

Kdo rozhoduje o našem chování a reakcích na dané situace?
Jsme to my nebo naše vnitřní zraněné dítě, kterému se v dětství nedostalo potřebné podpory, lásky či pochopení?

OLYMPUS DIGITAL CAMERA Naše vnitřní dítě, i když ho nevidíme, má nad naším chováním velikou moc.

Pokud jsme v dětství od rodičů nedostali plné přijetí, uznání či ocenění, naše vnitřní dítě na to stále někde v nitru čeká! Čeká, že se rodič změní  – uvidí ho a ocení!  Tím  naše osobnost nemůže plně dospět a stává se nejistá a závislá na uznání a přijetí ve svém okolí, od svých partnerů a společnosti….

spojme se opět s jeho nevinnou duší a dopřejme mu vše, po čem tak dlouho toužilo. Tím pomůžeme uzdravit naše jednání v přítomnosti a získáme i onu lehkost a hravost nezbytnou pro šťastný život.

Tento terapeutický seminář nám pomůže pomocí pastelek, hudby, plyšáků, a jemných energetických a konstelačních technik, vrátit klid, sebedůvěru a stabilitu do našeho života!

Co s sebou: pohodlné oblečení, pastelky, oblíbeného plyšáka nebo polštářek a něco k snědku na společný stůl, ať se můžete občerstvovat v průběhu semináře, na oběd se do restaurace neodchází .

 

VAŠE RECENZE NA TENTO SEMINÁŘ:

 • Úžasný den s úžasnými lidmi
 • Posun kupředu – přijetí dětských a dospělých kvalit
 • Nastolení vnitřního klidu, vyrovnanosti
 • Posun v oblasti sebevědomí
 • Zjištění, že „v tom nejsem sama“ ( každý má svoje bolesti z dětství)
 • Těším se brzy na viděnou, Leni, a ještě jednou moc děkuju! Dnes se mi ještě vracelo ze semináře ono „odevzdávání toho, co nám nedali“, a „osmička propojující kvality dospělého a dítěte do rovnováhy“ – seminář pokračuje, na „automatický režim“
 • Byla jsem moc spokojená, čeho jsem se obávala se splnilo, ale DĚKUJI ZA TO! Techniky na tělo, super a jsem ráda, že byl čas plně využit.
 • Bylo mi tu příjemně a teď mám pocit, že nic není nemožné:-)!

* Ani jsem nečekal že ve mně bude něco pracovat ale doma jsem usnul jako špalek a spal 12 hodin.Tak nevím jestli to má spojitost.-).A musím ti poděkovat mnohem víc, protože už dlouho jsem se tak neotevřel a neprosvětlil si život.Budu moc rád když se brzo zase potkáme na nějakém semináři nebo konstelacích. K.

* Přínos: uvědomění si, že vše, co se v dětství odehrávalo, má pozitivní vliv na můj pohled na život. \to co zdálo, že mě svírá, může mě ochránit a co mě ohrožovalo, mi dovolí rozkvést. Posílila jsem si vědomí svých kvalit, připadá mi, že nyní můžu lépe držet život ve svých rukou.

* Znovu jsem se dotkla svých dětských trápení, bolestí, sevření, uzavření! Díky tomu vidím ten rozdíl oproti tomu, co umím prožívat teď, vidím posun v mém životě – od uzavřeného dítěte k otevřenému dospělému. Velmi přínosné bylo sepsat si kvality dítěte a dospělého – uvědomit si je – a přijmout je. Nejvíc se mi líbilo napsání dopisu mému vnitřnímu dítěti – čeho si na něm vážím a cením. Tento seminář je velmi mocný nástroj.

* Kurz prožitkově velmi příjemný. Změnil se mi postoj k mému vnitřnímu dítěti. Byla jsem překvapená nad okamžitou účinností některých metod. Doporučuji všem, kdo si myslí, že mu chybělo správné dětství.

* Našla jsem své malé já, utlačované, zastrašené v tmavém koutě. Vzala jsem je do náruče a pohladila. Usmálo se na mě a rozzářilo. Přijala jsem je a rozhodla se o ně starat. Tento seminář mě posunul zase o krok dál. Spojila jsem se s mým vnitřním dítětem a mám ho moc ráda. Cítím se silná a jistá sama sebou. Zajímavá zkušenost a hezky strávený den.

* Nejlepší seminář vůbec! Spousta technik, individuální přístup, veliký posun! Káťa 38 let.

*  Super, díky moc! Anna

 

KDE: Laya centrum; Pardubice, Jiráskova 21

KDY: 19. října 2019 od 9:30 hod. do 17 hod.

CENA: 1.660 Kč

Seminářem provází a těší se na vás: Lenka Laya Hajníková

Na seminář je nutné se přihlásit: 722 934 746, hajnikovalenka@seznam.cz nebo formulářem níže

  Rezervujte si místo zde:

  Vaše celé jméno (vyžadováno):

  Váš email (vyžadováno):

  Váš telefon (vyžadováno):

  Zvolený termín (u některých seminářů je více termínů):

  Vaše poznámka:

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů
  podle Zásad zpracování osobních údajů.

  Líbí se vám Laya centrum? Tuto stránku můžete podpořit jejím sdílením:

  Zde se také můžete připojit k podobně naladěným lidem na našem FB profilu: