UZDRAVTE SVÉ VNITŘNÍ DÍTĚ

Kdo rozhoduje o našem chování a reakcích na dané situace?
Jsme to my nebo naše vnitřní zraněné dítě, kterému se v dětství nedostalo potřebné podpory, lásky či pochopení?

Naše vnitřní dítě, i když ho nevidíme, má nad naším chováním velikou moc.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Spojme se opět s jeho nevinnou duší a dopřejme mu vše, po čem tak dlouho toužilo. Tím pomůžeme uzdravit naše jednání v přítomnosti a získáme i onu lehkost a hravost nezbytnou pro šťastný život.

Tento seminář nám pomůže vrátit klid, sebedůvěru a stabilitu do našeho života!

 RECENZE NA TENTO SEMINÁŘ:

Úžasný den s úžasnými lidmi

Posun kupředu – přijetí dětských a dospělých kvalit

Nastolení vnitřního klidu, vyrovnanosti

Posun v oblasti sebevědomí

Zjištění, že „v tom nejsem sama“ ( každý má svoje bolesti z dětství)

Těším se brzy na viděnou, Leni, a ještě jednou moc děkuju! Dnes se mi ještě vracelo ze semináře ono „odevzdávání toho, co nám nedali“, a „osmička propojující kvality dospělého a dítěte do rovnováhy“ – seminář pokračuje, na „automatický režim“

* ani jsem nečekal že ve mně bude něco pracovat ale doma jsem usnul jako špalek a spal 12 hodin.Tak nevím jestli to má spojitost. A  musím ti poděkovat mnohem víc, protože už dlouho jsem se tak neotevřel a neprosvětlil si život.Budu moc rád když se brzo zase potkáme na nějakém semináři nebo konstelacích. K.

* Přínos: uvědomění si, že vše, co se v dětství odehrávalo, má pozitivní vliv na můj pohled na život. \to co zdálo, že mě svírá, může mě ochránit a co mě ohrožovalo, mi dovolí rozkvést. Posílila jsem si vědomí svých kvalit, připadá mi, že nyní můžu lépe držet život ve svých rukou.

* Znovu jsem se dotkla svých dětských trápení, bolestí, sevření, uzavření! Díky tomu vidím ten rozdíl oproti tomu, co umím prožívat teď, vidím posun v mém životě – od uzavřeného dítěte k otevřenému dospělému. Velmi přínosné bylo sepsat si kvality dítěte a dospělého – uvědomit si je – a přijmout je. Nejvíc se mi líbilo napsání dopisu mému vnitřnímu dítěti – čeho si na něm vážím a cením. Tento seminář je velmi mocný nástroj.

* Kurz prožitkově velmi příjemný. Změnil se mi postoj k mému vnitřnímu dítěti. Byla jsem překvapená nad okamžitou účinností některých metod. Doporučuji všem, kdo si myslí, že mu chybělo správné dětství.

* Našla jsem své malé já, utlačované, zastrašené v tmavém koutě. Vzala jsem je do náruče a pohladila. Usmálo se na mě a rozzářilo. Přijmula jsem je a rozhodla se o ně starat. Tento seminář mě posunul zase o krok dál. Spojila jsem se s mým vnitřním dítětem a mám ho moc ráda. Cítím se silná a jistá sama sebou. Zajímavá zkušenost a hezky strávený den.

 

KDE: Laya centrum;Pardubice, Jiráskova 21
KDY: 26. 11. 2016; 10:30 – 17 hod.
CENA: 1490 Kč
Lektorka: Lenka Laya Hajníková

Na seminář je nutné se přihlásit: 608 977 217, hajnikovalenka@seznam.cz

 

Líbí se vám Laya centrum? Tuto stránku můžete podpořit jejím sdílením:

Zde se také můžete připojit k podobně naladěným lidem na našem FB profilu: