Muzikoterapeutická relaxace s Alda Manem

Datum konání: další setkání nebylo zatím domluveno

Dovolujeme si Vás pozvat na hluboký, relaxační a napětí uvolňující ponor do světa pozitivních vibrací. Muzikoterapeutická relaxace s využitím autentických nástrojů s přírodním laděním z celého světa je spočinutím pro Vaši duši i tělo. Zbavuje napětí, harmonizuje a vede k obnově životní energie.

Akce proběhne v klidném prostředí Laya centra v Pardubicích. Po skončení relaxace bude následovat aktivní část. Budete mít možnost zúčastnit se skupinového bubnování na bubny Djembe a společně si zazpívat. Bubnovací kruh je dobrým uzemněním energie.

Pro Vaše pohodlí si přineste karimatku, spacák či deku na ležení. Doporučujeme volné oblečení. Akce je v souladu s energií Matky Země.

Provázející: ALDA MAN, muzikant praktikující Holistickou muzikoterapii, hráč na etnické nástroje, pomáhající, pokojný bojovník, cestovatel…

DIDGERIDOO, ŠAMANSKÝ BUBEN, DJEMBE, TIBETSKÉ MÍSY, ALIKVÓTNÍ ZPĚV a další… (program trvá zhruba 2 h)

Vstupné 180,- Kč

Těšíme se na Vá!!!

ALDA MAN & Centrum Harmonie
http://alda-man.web-stranky.cz; laya-centrum.blog.cz/

O MUZIKOTERAPII:

Metoda Celostní (Holistické) muzikoterapie je jedinečnou a funkční metodou, která vznikla v ČR. Jejím zakladatelem a tvůrcem je pedagog PaeDr. Lubomír Holzer. Metoda využívá energetickou práci s etnickými nástroji s přírodním laděním z celého světa.

Při muzikoterapeutické relaxaci, která je vhodná pro všechny typy klientů i veřejnost, dochází působením vibrací těchto nástrojů k harmonizaci energetických center v těle, odstranění fyzického a psychického napětí a obnově životní energie. Při relaxaci dochází k hlubokému uvolnění těla i mysli. Dochází k sladění energie účastníků s energií Země.

„Po letech exhibičního hraní jsem začal prohlubovat znalosti v oblasti vnitřního vhledu, zdraví, meditace a spojení s Matkou Zemí. Studuji druhým rokem holistickou muzikoterapii u shamana a pedagoga PaeDr. Lubomíra Holzera, a hraju s polskou muzikoterapeutkou Karolinou Szymków v kapele GłOSY ZIEMI (CZ/PL).“

„Praktikuji muzikoterapii na veřejných relaxacích a ve specializovaných zařízeních. Např. Dům Matky Terezy, Salinger o.b.s, ZŠ Holohlavy, Solná jeskyně Jaroměř, aj.“

Aldaman

zdroj: Alda-man.web-stranky.cz

Líbí se vám Laya centrum? Tuto stránku můžete podpořit jejím sdílením:

Zde se také můžete připojit k podobně naladěným lidem na našem FB profilu: