Ostatní vaše příběhy

reiki
Zajímají Vás příběhy, zážitky a zkušenosti s terapiemi v Laya centru? Jsou pro vás právě zde. Chcete se podělit o své vlastní? Posílejte je na adresu HajnikovaLenka@seznam.cz

MOŽNOSTI ESENCÍ

Dobrý den, paní Hájníková,

jak jsem slíbila, tak činím:-) Před  14 dny v pátek jsem si byla u Vás pro bachovy kapky a opět na mě zapůsobily velmi rychle a velmi pozitivně. Již nemám absolutně problémy se spánkem, nebudím se v noci, spím tvrdě až do rána, že si ani nevšimnu, že ke mně do postele přišla v noci moje dcerka. Ten tlak uvnitř mě, možná stres a tlak z toho, co bude, taky zmizel. Z budoucnosti si nedělám obavy, věřím, že vše zvládnu. Celkově se cítím mnohem lépe vyladěná a jsem pozitivně naladěná.

Takže děkuji za to, kapky doberu za týden….a pak se zase ozvu, jak se budu cítit.

NAPLNO ZDRAVOU ŽENOU PRO SEBE I SVÉ OKOLÍ – recenze

Celý den byl úžasný: Sešla se báječná parta žen. Jsem toho plná, ještě dlouho budu vstřebávat a užívat si energii semináře. Došlo mi, jak je důležité uzdravit sebe hned na „startu“ života, abych se mohla propojit se zbývajícími ženami v sobě. Důležitý bod dne pro mne byly konstelace, kde jsem si mohla vyzkoušet několikrát roli Marie. Tam mi došlo, že není vůbec se bát stáří. Hrajme si, mějme se rády se všemi vlastnostmi. Jsme láska, pravda, hojnost. Děkuji, děkuji! Zlata

Dnešek mě moc obohatil, našla jsem bolesti z dětství a z dospívání, které jsem v tomto světle nikdy před tím neviděla. Zapadly do sebe další kolečka. Přes obrovský smutek jsem se dostala až k přijetí a pocitu harmonie. Strávila jsem silný, úžasný den s úžasnými ženami, a když se rozhlédnu kolem, jsem ráda, že jsem patřila a patřím mezi ně! Dnešek by obrovskou inspirací. Zuzana.

Milá Leni, děkuji za tento seminář, byl pro mne velice emoční, především proto, že jsem si dovolila pustit své emoce před ostatními. Dodalo mi to obrovskou sílu nebránit se pláči a zlobě, když je potřeba. Díky intimní atmosféře odcházím s pocitem harmonie v sobě, sama se sebou. Cítím, že se mi podařilo udělat další krok vpřed. Děkuji a ráda uvítám další ženský kruh, který je pro mne vždy výzvou, nabytí úžasnou energií, setkání s krásnými ženami a hlavně znovuobjevování sebe. S láskou Evka

Ačkoli jsem měla před seminářem rozporuplné pocity, nakonec zvítězila zvědavost a bylo to dobře. Bála jsem se, že v kolektivu cizích žen se nebudu umět uvolnit, ale opak by pravdou. Program byl přirozeně připraven tak, že mi umožnil se postupně více a více uvolnit a užít si aktivity v ženském kruhu. Líbilo se mi, jak jsme postupně prošly a prožily jednotlivé fáze našeho života a pracovaly s nimi dále až k přijetí a uvolnění. Silně mě překvapila zkušenost s konstelacemi, byl to intenzivní a neopakovatelný prožitek. Pomohlo mi to uvolnit své emoce, uvědomit si svou hodnotu, sdílet prožitky s ostatními. Jednoduše krásné! Načerpala jsem zde energii, prožila staré bolesti a mohla je odevzdat, posílila jsem svou ženskou sílu. Moc děkuji!

Jak mi meditace s Layou otevřela srdce

Chtěla bych se podělit o svůj názor na Kundalini meditaci a touto formou Lence i poděkovat. Myslím, že při meditaci hraje velkou roli i prostor, v jakém jste se rozhodli se meditaci věnovat. V tomto ohledu je Laya centrum Pardubice opravdovým balzámem pro vaši duši. Už pouhý pobyt v meditační místnosti je velmi uklidňující a očistný. Lenka je jako lektorka velmi dobrá a i ona sama působí velmi zkušeným, důvěryhodným a uklidňujícím dojmem.

Meditaci jsme začali společnou očistou, kdy jsme se drželi za ruce, a Lenka nám pročistila auru a zároveň vytvořila ochranu před negativními vlivy. Pak jsme přistoupili k aktivní části meditace.

První část trvala patnáct minut a spočívala v třepání ve stoje celým tělem. Člověk tak spontánně z těla vyklepe bloky, které brání proudění léčivé energie.

Druhá část – také patnáctiminutová – se více podobá spontánnímu tanci. Naladíte se při něm na svou vnitřní bytost i na hudbu, která ve vás probouzí energii Kundalini a vy ji díky tanci rozléváte do celého svého těla. Na konci této části jsem už prožívala velmi hluboké uvolnění a úlevu.

Při třetí části stojíte nebo sedíte s rovnou páteří a snažíte se představit, jak vám hudba a energie Kundalini proudí směrem ode dna pánve přes vaši korunu hlavy daleko nahoru do vesmíru. V jednu chvíli jsem měla pocit, jakoby moje hlava byla nějaké otevřené víko a skrze něj nahoru svítil velký kužel světla.

Poslední část tvoří samotná meditace – ležíte v pozici Šavasany a necháváte svoje tělo i mysl relaxovat a zároveň vstřebávat vše, co jste za posledních 45 minut prožili. Nechávám se odnést přesně tam, kam moje duše chce a s potěším zjišťuji, že se mi úplně otevřela srdeční čakra. Mám z toho velkou radost, protože jsem poslední dny cítila velkou úzkost a minimální chuť do života. A tak tam jenom ležím v příjemném světle svíčky, dýchám si do čakry a nesmírně si užívám tu krásnou volnost a nestaženost na hrudi. Po patnácti minutách bohužel zazní gong a je čas jít domů.

Pocit síly, klidu, štěstí, čistoty, harmonie a odvahy ve mně ale i nadále zůstává a já se nemůžu dočkat na další středu, další hodinu a další cestu! Lence upřímně děkuji za to co dělá a přeji ji jen to nejlepší!

Tančíte opravdu jako žena?

Tančím moc ráda. Tančím bez ohledu na denní/noční hodinu, tančím, když mi je smutno, tančím, když jsem veselá. Miluju tanec, protože se při něm můžu zcela uvolnit a na nic nemyslím. Na spontánní tanec s Lenkou jsem se proto moc těšila.

Hodinu jsme začaly společnou očistou, kdy jsme se v kroužku chytly za ruce a Lenka nám očistila auru a vytvořila nám ochranu před negativními vlivy. Už v tu chvíli se mi hodně ulevilo. Pak jsme začaly tančit každá za sebe, se zavřenýma očima tak, jak to každá z nás v danou chvíli cítila.

První část hodiny byla zaměřená na rozsvěcování světla v nás. Konečky prstů jsme se dotýkaly nejprve svého obličeje a představovaly si, jak se nám pod každým dotekem toto místo rozzářilo. Pomalu se z nás stávaly světelné bytosti a my začaly prosvětlovat celou místnost září, která postupně vyzařovala z celého našeho těla. Tahle část se mi moc líbila, protože jsem si uvědomila, že to světlo mám vždy v sobě, a že se můžu rozsvítit vždy, když si na to vzpomenu.

V dalších částech jsme zkoušely tancovat jako chlap, puberťák a nakonec jako žena. Tyto části mi přišly hodně přínosné, protože jsem si uvědomila, že po většinu času tancuju jako puberťák a toho ženství ze mě asi v tanci moc nekape. Byla jsem proto ráda, když přišla na řadu část, kdy jsme se pohybově měly vyjadřovat jako ženy a já si ve studiu mohla pořádně zakroutit bokama a svůdně se zavlnit.

Nakonec společně uléháme do závěrečné meditace – Šavasany a naše těla dostávají možnost zpracovat vše, co za uplynulou hodinu zažila. Jako každé setkání s Lenkou mě i toto někam posunulo a ukázalo mi nové vnímání sebe samotné. Spontánní tanec doporučuju každé ženě, která sebe sama ráda vnímá jako ženu a je pro ni příjemné a přínosné trávit čas s ostatními ženami. Vždyť tančit můžeme spolu.

Více na téma Spontánní tanec

Ohlasy na Vítání Nového roku

Prima „akce“ – přišla jsem ztažená, unavená, „rozechvělá“ – odcházím s pocitem „plnosti“ – radosti, lásky a přijetí sebe i ostatních. Díky
– Katka

Laya Centrum je moc příjemné místo, báječná a přátelská atmosféra provázela celý večer. Přijetí Nového roku byla akce přesně pro mě a všem moc doporučuji podobným rituálem procházet, má to velký smysl. Díky Lenko!
– Lukáš

Ráda bych dodatečně poděkovala, že jsem  mohla v loňském roce absolvovat Radostné přijetí roku 2015, díky tomuto rituálu jsem cítila neuvěřitelnou podporu a pomoc sama v sobě po celý rok. Proto se na letošní vítání moc těším a rozhodně si ho nenechám ujít! Děkuji Zdena.

Jako bych se probudila ze snu

Víš, že nejsem žádná spisovatelka, ale za sebe mohu určitě napsat toto:

Harmonizace vnitřní žena muž:

Přišla jsem v zoufalém stavu, že můj vztah s partnerem nemá smysl (hádky, nespokojenost, neustálý pocit, že není dost dobrý atd. a samozřejmě jsem viděla chyby hlavně v něm :-))

Po „terapii“ jsem viděla partnera úplně jinak, jako bych se probudila ze snu. Najednou jsem viděla jeho kvality, silu, pocítila jsem vděk, uvědomila jsem si, ze vůbec nevím co mám, že jsem ho z nějakého důvodu odmítala. Nic nezmizelo, ale vyplulo to dobře, hezké, klid A OBROVSKÝ VDĚK.

Leni, vážně od té doby pořád dobrý, ani jedna hádka, je to o 100% lepší. Za mě teda muž žena velká síla!!!!! a TO SE MI NA TO VŮBEC NECHTĚLO, UŽ JSEM NEVĚŘILA, ŽE NĚCO POMŮŽE. Ale nechci to zakřiknout.

Eva