RODINNÉ KONSTELACE V LIBERCI

28. září 2019 od 10 hod.

Pokud se vám v životě stále něco nedaří, ať jde o zaměstnání, finance, zdraví, partnerské vztahy a motáme-li se stále v bludném kruhu, nabízí se nám teď možnost pohnout se kupředu efektivní metodou.

Podrobné informace o rodinných konstelacích, co to je a jak fungují a rozhovor s naší certifikovanou lektorkou najdete na www.layacentrum.cz 

S sebou, pohodlné oblečení, přezůvky, vlastní polštářek a něco k snědku pro sebe i pro ostatní, na společný stůl, na oběd se nikam nechodí.

Místo konání: Volgogradská 17/44; Liberec 9/// místo konání může být díky rekonstrukci přemístěno, ale pokud se nahlásíte, budeme vás včas informovat:-)!

Přihlášky na 603 564 817 nebo přes tento email: hajnikovalenka@seznam.cz

Cena za celodenní účast 500 Kč

stavění vlastní konstelace + 1200 Kč

NAPSALI JSTE NÁM PO KONSTELACÍCH:

Milá Lenko,

moc a moc děkuji za sobotní konstelace v Liberci. Vlastně chci poděkovat za to, že se věci vyvíjely takovým způsobem, že jsem mohla poprosit zrovna Tebe a pomoc. Tvoje práce, o které jsem neměla ani páru, a tvůj přístup mě naprosto fascinovaly. Zkrátka –  byla to síla. Tvoje lidskost a zároveň pevnost jsou úžasné. Od neděle vnímám i sama sebe trošku jinak, popřemýšlela jsem si, a ujasnily se mi myšlenky a přání. Určitě se ráda zúčastním, pokud budu moci, další konstelace. Mám takovou myšlenku, že bych zkusila přesvědčit manžela, aby šel taky (a to bude nejtvrdší oříšek a nemyslím, že se mi to povede), ale vím, že otevření srdce a mysli a  uvolnění se ve všech směrech mu uleví od depresí a stresového žití lépe než by udělala antidepresiva. N.

 

 

 

.

Od neděle vnímám i sama sebe trošku jinak, popřemýšlela jsem si, a ujasnily se mi myšlenky a přání. Určitě se ráda zúčastním, pokud budu moci, další konstelace.

Těším se na to, že uděláme pro vás, vaše životy i vaše blízké hodně práce v pozitivním posunu vpřed :-)! Laya

Líbí se vám Laya centrum? Tuto stránku můžete podpořit jejím sdílením:

Zde se také můžete připojit k podobně naladěným lidem na našem FB profilu: