Bachovy esence

Velikou pomoc při vnitřní transformaci, tvoří i Bachovi esence, které se stávají nedílnou součástí vaší vnitřní přeměny.

Mám možnost po kineziolog. odbloku, či individuální konzultaci, vytestovat  a vytvořit kapičky přímo na konkrétní problém člověka.

Takto individuálně sestavené esence pomáhají dočistit mentální vzorce, které nám nedovolovaly překročit práh našeho vlastního omezení. Tím se můžeme lehčeji a rychleji postavit sami za sebe a zdravěji do svého života.

ZPĚTNÁ VAZBA NA ESENCE:

POUŽITÍ BACHOVEK PŘED PORODEM:

Ahoj Lenko, tak bachovky mi do porodu vystačily, 12. 12. v 15.06 se zrodila hvězda… (star) teda Stella, mela 3300 g a 49 cm, porod byl na první poměrně rychlý a plynuly, ve 4 prdla voda, v 10 už to začalo byt zajímavé a 5 hodin porodu docela ujde… byla venku na 4 kontrakce, já nemam jedinej steh, personál z průběhu nadšeny, ze kdyby takhle byly připravené (na různých úrovních (happy)) všechny maminky, ze to by se jim pracovalo… Mala je úžasná,manžel byl skvělej, nadšenej, ze tam mohl byt a je úplně ukázkově rozněžnělej tatínek… díky, ohromně mi to pomohlo… každopádně kapu dal, aby mi tu nehráblo a těším se domu do klidu, protože tady to teda není dobré místo pro šestinedělí… (laugh)

Dobrý den, paní Hájníková,

jak jsem slíbila, tak činím:-) Před  14 dny v pátek jsem si byla u Vás pro bachovy kapky a opět na mě zapůsobily velmi rychle a velmi pozitivně. Již nemám absolutně problémy se spánkem, nebudím se v noci, spím tvrdě až do rána, že si ani nevšimnu, že ke mně do postele přišla v noci moje dcerka. Ten tlak uvnitř mě, možná stres a tlak z toho, co bude, taky zmizel. Z budoucnosti si nedělám obavy, věřím, že vše zvládnu. Celkově se cítím mnohem lépe vyladěná a jsem pozitivně naladěná.

Takže děkuji za to, kapky doberu za týden….a pak se zase ozvu, jak se budu cítit.

CENA TERAPIE:

 • individuální konzultace na daný problém: každá započatá půlhodina : 500 Kč
 • specifické individuální vytestování potřebné kombinace + kapky: 500 Kč
 • vytestování a sestavení kapek jako součást kineziologického odbloku: 400 Kč

Na Bachovu terapii je potřeba se individuálně objednat: Hajníková Lenka  722 934 746

Pro Bachovu terapii je potřeba dostavit se osobně.

Dále si můžete nechat namíchat pro sebe či své blízké Bachovy esence, dle vlastního uvážení, či vašich symptomů:

 1. ŘEPÍK pomáhá při pocitech strachu a nepříjemných pocitech, přicházejících z venku. Mění je na otevřenost a vnitřní klid.
 2. OSIKA strach, panika a potřeba bojovat se životem se mění na nebojácnost a důvěru.
 3. BUK sarkazmus a naštvání na život i druhé je transformováno na toleranci a porozumění.
 4. ZEMĚŽLUČ únava, vyčerpanost, beznaděj, potřeba žít podle očekávání druhých se mění na sílu se prosadit, schopnost se ohraničit a uvědomění si vlastní identity.
 5. VOSKOVKA pocity životní křivdy, sebeobviňování a ústupu, mění v důvěru ve vlastní moudrost.
 6. MIRABELKA pocity zoufalství a velkého strachu, že by se mohlo něco stát, vyhaslosti, sklíčenosti mění na schopnost vnitřně se uvolnit a vlastní sebekontroly.
 7. PUPEN KAŠTANU při rezignaci a pocitech, že nic nezvládnu a nic se mi nedaří, mění na pocity vědomí, zralosti a schopnosti se učit.
 8. ČEKANKA pocit nedoceněnosti a z toho naštvání a zklamání mění na lásku bez podmínek a uvolnění.
 9. PLAMÍNEK vnitřní uzavřenosti z pocitu odmítání ostatními mění na živost, bdělost, motivaci žít opět realitou.
 10. PLANÉ JABLKO při potřebě dokonalosti svého vzhledu a zdraví, pomáhá k čištění a lásce k sobě samému.
 11. JILM při velkém přebírání zodpovědnosti ze strachu z odsouzení a nelásky navozuje víru, statečnost a naději na zlepšení.
 12. HOŘEC pocity vnitřního zmatku a neopodstatněné nesebedůvěry mění na úlevu, odvahu, víru a důvěru.
 13. KRUČINKA při beznaději, bezmoci a vnitřního zoufalství navozuje životní odvahu a víru na zlepšení.
 14. VŘES pocity viny a sebeobviňování, strachu nebýt milován, pomáhá měnit na schopnost vzájemného kontaktu a naslouchání.
 15. CESMÍNA pomáhá při velkém tlaku na sebe i na ostatní, nadměrné autoritativnosti a navozuje lásku a důvěru.
 16. ZIMOLEZ při odpojení od reality ze strachu z konfliktů a uzavřením ve svém světě odpoutává od minulosti a dává možnost žít přítomným okamžikem.
 17. HABR při mentální vyčerpanosti a nadměrné potřebě pomáhat druhým na svůj úkor, navrací radost, vitalitu a bdělost nad svým životem.
 18. NETÝKAVKA při pocitech odmítnutí a nezájmu od svého okolí nám navozuje vnitřní klid, a pocity trpělivosti.
 19. MODŘÍN pomáhá přeměnit pocity apatie a předem naprogramované prohry na sebedůvěru a kreativitu.
 20. KEJKLÍŘKA pomáhá překonat pocity stydlivosti a odloučení na statečnost, naději, důvěru a odvahu.
 21. HOŘČICE pomáhá při pocitech propadů, nutné potřebě izolace a depresích, dodává výdrž, nalezení smyslu, útěchu, přeměnu a ulehčení.
 22. DUB při potřebě silácké pózy a přebírání odpovědnosti za druhé a při pocitech nedoceněnosti, nám pomáhá ustoupit a uvolnit se.
 23. OLIVA pomáhá při vnitřním odpojení a vyčerpanosti fyzickou, či psychickou prací, dodává porozumění tělu, sílu a regeneraci.
 24. BOROVICE touhu po dokonalosti a stálé se peskování za chyby, nahrazuje pocitem sebeúcty, uvolněním se z pocitu vinu a právem na existenci.
 25. JÍROVEC ČERVENÝ tlak na sebe i druhé, pocity vnitřní ztracenosti mění na mírnost a důvěru.
 26. DEVATERNÍK při sklonech k panice, nepojmenovatelném, či iracionálním strachu, přináší uklidnění v krizi.
 27. SKALNÍ – PRAMENITÁ VODA nastavení na striktní dodržování předpisů a pravidel mění na spontánnost, flexibilitu a mírnost a hravost.
 28. CHMEREK nerozhodnost způsobenou tím, že cítíme požadavky a přání druhých více než svoje, transformuje na rozhodnost, schopnost rozlišování, rovnováhu a vyvážení.
 29. SNĚDEK při šoku, duševních obavách a starostech, pomáhá regenerovat a podporuje životní energii.
 30. JEDLÝ KAŠTAN pokud překročíme své hranice snášet utrpení, při pocitech selhání všech vlastních sil a možností, při vnitřní prázdnotě a tmě, pomáhá k naší transformaci.
 31. SPORÝŠ při velkém vnitřním tlaku a potřebě usilovné starosti o druhé, navozuje pocity odměřenosti, zdrženlivosti a uvolnění se.
 32. HROZNOVÉ VÍNO při touze po dominanci, velkém tlaku na sebe i na druhé nám pomáhá dávat prostor a ohleduplnost k druhým i sobě.
 33. VLAŠSKÝ OŘECH zacyklení se v bolesti, sebedisciplíně, která nám již neprospívá a strachu ze změn, při porodu, či růstu zoubků, umožňuje prolomení, nový začátek, růst zoubků a snadnější porod.
 34. KAKOST potřebu uzavření se do sebe z důvodu, že mne nikdo nerozumí, nepochopí mě, pohrdání druhými, mění na sblížení, upřímnost, otevřenost a pokoru.
 35. BÍLÝ KAŠTAN pomáhá uvolňovat a transformovat neustálé kolující a sužující myšlenky na soustředění a koncentraci.
 36. OVES HLUCHÝ neschopnost se rozhodnout pro vlastní cestu v souladu se svými velkými kvalitami, potlačení svého já, mění na seberealizaci a schopnost rozpoznat podstatné.
 37. ŠÍPKOVÁ RŮŽE při nesebejistotě a rezignaci a nedostatku odvahy navozuje životní radost, podporuje motivaci, vitalitu a chuť opět bojovat a opět říci životu ANO!
 38. VRBA potřebu zatrpklosti a obviňování druhých mění na usmíření, odpuštění a zodpovědnost za svůj osud.
 39. ŽIVOTODÁRNÉ KAPKY poskytujeme při akutním šoku, vyděšení, krizových situacích

 

Líbí se vám Laya centrum? Tuto stránku můžete podpořit jejím sdílením:

Zde se také můžete připojit k podobně naladěným lidem na našem FB profilu: