Zázrak, náhoda nebo konstelace???

Zázrak, náhoda nebo konstelace???

Zázrak, náhoda nebo konstelace???

Po dvou letech za jeden měsíc. Jsem v šoku. Tedy abych to upřesnila. Po dvou letech snažení o druhé miminko, jsem otěhotněla za jeden měsíce od konstelace, kterou jsem si na toto téma postavila.

Měla jsem za sebou dva roky, kdy se nedařilo, jedno mimoděložní těhotenství, sedm měsíců rehabilitace a nespočet zklamaných nadějí. V tu chvíli jsem se rozhodla jít na rodinné konstelace.

Zadání znělo, podívat se na to, proč se stále nedaří počít naše druhé miminko. Konstelace byla pro mě neskutečně silným zážitkem. Emoce se vyvalily proudem ven, pár lidí se posunulo na ta správná místa a na konci slastný pocit jistoty, že miminko přijde, že už tu s námi vlastně nějakým způsobem je.

Týden po konstelaci jsem byla na brigádě, kde jsme mimo jiné tahali těžké klády a větve. Asi po dvou hodinách práce jsem si uvědomila, že necítím obvyklé vystřelování bolesti do oblasti tak zvaných esíček, která mne sužovala skoro celý rok. Obvykle stačilo, abych se párkrát ohnula při běžném domácím úklidu a bylo to tu. A najednou vůbec nic.

Hned na další návštěvě nemocnice jsem to řekla své rehabilitační sestře. Prohlédla mne a říkala, že má pocit, že jí pod rukama leží úplně jiný člověk – srovnanější a uvolněnější. V tu chvíli jsem si také s údivem uvědomila, že už jsem nějakých pár dní neřešila potíže s inkontinencí, která mě trápila od porodu prvního dítěte, tedy už čtyři roky. Ani jsem tomu nechtěla věřit. Jak by mohla jedna konstelace v rozmezí dvou týdnů vyřešit problémy takto tělesného charakteru, které mě sužovaly roky?

Další dny jsem si na to schválně dávala pozor a skutečně po inkontinenci, která se pomalu stávala přirozenou součástí mého života, nebylo najednou ani stopy. Měla jsem z toho velikou radost a dobrý pocit, že se mé tělo, konečně dává do pořádku.

Děly se i jiné věci, cítila jsem se lépe na duchu, byla jsem uvolněnější. Všimli si toho i někteří lidé v mém okolí. Žádné z těch dalších změn mě ale nešokovaly tolik jako absence bolesti esíček a náhlé zmizení inkontinence. A to, opakuji, do čtrnácti dnů po konstelaci. Znám své tělo, a tomu, že by to mohla být náhoda, nevěřím.

A teď se konečně dostanu k tomu hlavnímu. Přesně měsíc od konstelace se mi na testu objevili dvě čárky. Mám z toho takovou radost, že ještě teď se mi klepou ruce, když to píšu. Díky za to, že existují takové možnosti. Díky Lence, že je umí zprostředkovat. Díky, díky, díky… Konstelace všem.

V.

 

Líbí se vám Laya centrum? Tuto stránku můžete podpořit jejím sdílením:

Zde se také můžete připojit k podobně naladěným lidem na našem FB profilu: