TOP hostovské AKCE na hlavní straně

MANTROVNÍCI

Mantry a písně od srdce ke zpěvu či poslechu.

POKRAČOVÁNÍ MEDITAČNÍHO PROCESU

Tento druh meditace je formou koncentrace, která vede k ovládání vlastní mysli- je to metoda, kterou můžete získat kontrolu nad svými myšlenkovými procesy; vede k naprostému zklidnění všech neklidných či negativních vln vaší mysli. V průběhu této meditace obdržíte přírodní léčivou energii, která je důležitá pro váš zdravý život.

Meditace s Křišťálovými mísami

Moji milí v tomto roce se otevírá srdce PRAVDĚ a DŮVĚŘE! Jsi připraven?Tvoje duše a srdce tě o to žádá…  
přečíst »

PAVEL A JEHO ZPÍVAJÍCÍ MÍSY

Přátelé,přijďte se zrelaxovat a užít si ‚zvukovou lázeň‘ .
Vibrace prastarých nástrojů vás uvedou do hlubokého klidu a harmonie.

Rekondiční, regenerační techniky-Čchi kung

Dejte tělu sílu a duši nový rozměr pomocí rekondičních a regeneračních technik

HARMONICKÉ VZTAHY-prožitkový seminář

Mezilidské vztahy jsou mnohdy spletitou a komplikovanou záležitostí. Na tomto jedinečném semináři Vám lektorka rodinných konstelací Lenka Hajníková pomůže nahlédnout hluboko pod viditelný povrch vztahových problémů a najít kořen všeho nepochopení. Poté Vás naučí, jak tyto vztahy léčit a navrátit do nich potřebnou lásku a harmonii. Cennou součástí tohoto semináře bude i práce na vztahu k sobě samému.

Jóga pro zdravý život

„Jóga je existenciální, je založena na experimentech a zkušenostech. Nevyžaduje žádnou víru, pouze odvahu to zažít.“ OSHO

Meditace s léčivými tóny tibetských misek

Zveme vás k poslechu tibetských misek, zvonků, činelků, bubnu, dešťové hole, KOSHI zvonků a gongu. Zvuky těchto nástrojů navodí hlubokou relaxaci a dovedou Vás ke klidu a pohodě.

OSHO-POHYBOVÉ MEDITACE

Pokud cítíš, že se potřebuješ uvolnit, vyprázdnit si hlavu, vypustit všechny potlačené emoce, zbavit se unavené energie a tím svému tělu umožnit opět načerpat čerstvou svěží sílu, vnitřní klid, prostor a pocit štěstí? Osho meditace jsou právě pro tebe.