NĚKDY STAČÍ JEN NAJÍT CESTU JAK NA TO:

V okamžiku poznání přesahu bytí jsem vyhledala Lenku jako kinezioložku a zároveň následovaly rodinné konstelace. Díky těmto terapiím jsem poznala, že se nemusím pasovat do role oběti nebo se přikrývat kabátem strachu…..že vše, co se nám děje je z jistého důvodu, ale my máme tu možnost s tím pracovat. Je velmi těžké se vymanit z rodinných vzorců (o kterých ani mnohdy nevíme), ale díky těmto technikám a velmi intuitivní a empatické Lence – lektorce to krůček po krůčku jde, i když my ženy si myslíme, že kvůli dětem, rodině a blízkým musíme zůstat stát na místě.

Nejen, že se při těchto terapiích otevírá Pandořina skříňka, ale mé tělo je úžasný a neskutečný barometr. Každým „ čistěním“ vyplulo něco na povrch.

Pochopila jsem, že když si pro sebe vyhradím čas a prostor (což bezesporu tyto terapie jsou) umožní mě to vzpamatovat se ze životních výzev, promyslet si cestu, která je přede mnou, posílit se a připravit na další fázi života….a toto činím s vědomím, že pomáhám i budoucím generacím mého rodu.

Se srdečnou vděčností děkuji za setkání s Lenkou. Luci

Líbí se vám Laya centrum? Tuto stránku můžete podpořit jejím sdílením:

Zde se také můžete připojit k podobně naladěným lidem na našem FB profilu: