Jak mi meditace s Layou otevřela srdce

Chtěla bych se podělit o svůj názor na Kundalini meditaci a touto formou Lence i poděkovat. Myslím, že při meditaci hraje velkou roli i prostor, v jakém jste se rozhodli se meditaci věnovat. V tomto ohledu je Laya centrum Pardubice opravdovým balzámem pro vaši duši. Už pouhý pobyt v meditační místnosti je velmi uklidňující a očistný. Lenka je jako lektorka velmi dobrá a i ona sama působí velmi zkušeným, důvěryhodným a uklidňujícím dojmem.

Meditaci jsme začali společnou očistou, kdy jsme se drželi za ruce, a Lenka nám pročistila auru a zároveň vytvořila ochranu před negativními vlivy. Pak jsme přistoupili k aktivní části meditace.

První část trvala patnáct minut a spočívala v třepání ve stoje celým tělem. Člověk tak spontánně z těla vyklepe bloky, které brání proudění léčivé energie.

Druhá část – také patnáctiminutová – se více podobá spontánnímu tanci. Naladíte se při něm na svou vnitřní bytost i na hudbu, která ve vás probouzí energii Kundalini a vy ji díky tanci rozléváte do celého svého těla. Na konci této části jsem už prožívala velmi hluboké uvolnění a úlevu.

Při třetí části stojíte nebo sedíte s rovnou páteří a snažíte se představit, jak vám hudba a energie Kundalini proudí směrem ode dna pánve přes vaši korunu hlavy daleko nahoru do vesmíru. V jednu chvíli jsem měla pocit, jakoby moje hlava byla nějaké otevřené víko a skrze něj nahoru svítil velký kužel světla.

Poslední část tvoří samotná meditace – ležíte v pozici Šavasany a necháváte svoje tělo i mysl relaxovat a zároveň vstřebávat vše, co jste za posledních 45 minut prožili. Nechávám se odnést přesně tam, kam moje duše chce a s potěším zjišťuji, že se mi úplně otevřela srdeční čakra. Mám z toho velkou radost, protože jsem poslední dny cítila velkou úzkost a minimální chuť do života. A tak tam jenom ležím v příjemném světle svíčky, dýchám si do čakry a nesmírně si užívám tu krásnou volnost a nestaženost na hrudi. Po patnácti minutách bohužel zazní gong a je čas jít domů.

Pocit síly, klidu, štěstí, čistoty, harmonie a odvahy ve mně ale i nadále zůstává a já se nemůžu dočkat na další středu, další hodinu a další cestu! Lence upřímně děkuji za to co dělá a přeji ji jen to nejlepší!

Líbí se vám Laya centrum? Tuto stránku můžete podpořit jejím sdílením:

Zde se také můžete připojit k podobně naladěným lidem na našem FB profilu: