Kineziologie mi vnesla štěstí do života

Znáte to, někdy máte den blbec, když se nic nedaří. Já jsem těchto dnů, tedy spíše roků, měla požehnaně. Na ZŠ jsem vždy dostala látku, kterou jsem uměla nejméně nebo vůbec. To samé bylo i na střední. Při příjímacích zkouškách na VŠ se moje výsledky testu někam ztratily. Dokonce jsem dostala přezdívku Smůla, kam jsem přišla, tam se něco stalo – vynechal třeba autobus a my nestihli divadlo, šla jsem na koncert a byl zrušen atd.

Rodiče byli rozvedeni, měli jsme málo peněz a já si na vše od 15 let musela vydělat sama (ovšem vždy jsem si našla brigádu velmi bídně placenou). Nikdy jsem nebyla ve správný čas na správném místě! Měla jsem pocit, že mě život nemá rád a hází mi jen klacky pod nohy. Pak jsem navštívila p. Lenku Hajníkovou a život se mi díky ní začal otáčet o 360 stupňů.

Po každém sezení jsem měla pocit odhození velkého balvanu ze sebe, cítila jsem se lehčeji, radostněji a začala jsem chápat, proč se mi to vše dělo, na problém jsem začala nahlížet jinak a postupně měnila myšlení a celý svůj život. Poznala jsem báječného chlapa, dodělala VŠ, našla práci, máme překrásnou dceru a postavili si RD. Je tomu už 7 let, co jsem poprvé vstoupila do ordinace p. Hajníkové, patří jí moje velké DĚKUJI, a vím, že když budu k ní nadále chodit, bude můj život nadále šťastný.

Líbí se vám Laya centrum? Tuto stránku můžete podpořit jejím sdílením:

Zde se také můžete připojit k podobně naladěným lidem na našem FB profilu: