Jak jsem se dostala ke kineziologii

lh
Říká se, že když je žák připraven, učitel se vždy najde, a tak jsem se ve správnou dobu ocitla na místě, kde mi byl udělán můj první „odblok“.
Do té doby (pochopitelně jako většina z nás) jsem si myslela, že kineziologie není nic pro mě, že nemám žádný problém 🙂
Bylo to v letech, kdy jsem již nějakou dobu používala reiki a byla jsem k energiím v mém těle hodně vnímavá.
Bezprostřední účinek odbloku, kdy jsem mohla cítit krásné uvolnění a příliv nádherné léčivé energie a vnitřního světla, mne natolik uchvátil, že jsem hned věděla, že je to má další cesta 🙂
Dodnes prožívám stále a stále radost s lidmi, kteří po odbloku krásné energie cítí a mají pocit, že sundali obrovský batoh, o kterém ani nevěděli, protože už na něj byli tak moc zvyklí.
Že se pomocí kineziologie dějí mnohdy až zázraky jsem se přesvědčila i díky tomu, že se dokázal zlepšit zdravotní stav malých, dokonce i mentálně postižených dětí, které byly odblokovány přes své rodiče a o procesu neměly ani potuchy.
A co je úplně úžasné, dnes již máme zkušenosti a úspěchy i s domácími miláčky 🙂
Páníčky pejsků asi ani moc nepřekvapí, že jsou zvířátka s nimi spojená a mnohdy i natolik, že ze svých pánů dokáží „stáhnout“ mnohdy i velikou nemoc. Ano, až tak nám jsou naši miláčci ochotni pomoci, tak se nebraňme pomoci i my jim, vždyť tím pomáháme opět sami sobě!
– Lenka
Líbí se vám Laya centrum? Tuto stránku můžete podpořit jejím sdílením:

Zde se také můžete připojit k podobně naladěným lidem na našem FB profilu: