Kineziologie – Alergie

alergieJako holka jsem milovala kočky. Již od útlého dětství byly mými chlupatými mazlíčky, kteří mohli i pod mou peřinu, když se maminka nedívala. Nikdy mě ani nenapadlo, že by to mohlo být někdy jinak, a ejhle, kolem puberty alergie! Všechny nepříjemné projevy alergie, které se stupňovaly až natolik, že jsem opuchla, teklo mi z očí i z nosu již při pouhém pobytu v místnosti, kde předtím kočka jen prošla. Kvůli alergii se moji chlupatí mazlíčci stali denní a noční můrou, protože přespat u kamarádky, která měla kočku, již nepřicházelo v úvahu. Naštěstí jsem se dostala na kineziologii! Přesným a rychlým postupem – pomocí testování přes mé ruce ze svalového napětí, které má možnost poskytnout informace uložené v podvědomí (jak říkala terapeutka), vyšla najevo příčina!

Jako dítě jsem měla vždy určit, která koťata si naše kočka nechá. Vybírala jsem ta nejroztomilejší a měla jsem z toho radost. Druhou stranou mince však bylo, že nevyvolení měli smutný osud, což mi jako dítěti vůbec nedocházelo! Až jednoho dne se to provalilo. Našla jsem „nevybraná“ koťata utopená! Myslela jsem si, že na tu bolest nikdy nezapomenu, ale čas je milostivý a bolestný zážitek byl překryt jinými, radostnějšími situacemi.

Bohužel dle slov terapeutky, nemůžeme nic zapomenout, všechny zážitky jsou jen vytěsněny z našeho vědomí do našeho podvědomí a tam skrytě pracují. Podle alternativních vědomostí: Alergie = na koho jste nazlobení. Rýma a otoky = vnitřní pláč a žal. Všechny psychické podněty byly tady a s nimi stále rok od roku se zhoršující alergie! Díky kineziologii a jejím možnostem pracovat s informacemi v podvědomí byl tento nepříjemný, pro mne již „zapomenutý“, moment znovu objeven a v mém podvědomí nahrazen pozitivním zážitkem, což ovlivnilo celý proces a příčina alergie byla odstraněna. Je jasné, že lidí s alergiemi na různé druhy zvířat je hodně a každý má své vlastní příčiny, proč u něj alergie vznikla. Proto je individuální přístup, který kineziologie umožňuje, nutný!

Musím se s vámi ještě podělit o radost, že právě při tomto sdílení prožívám blažený pocit, protože se mi o nohy otírá kočka, a já ji hladím! A ona přede.

Líbí se vám Laya centrum? Tuto stránku můžete podpořit jejím sdílením:

Zde se také můžete připojit k podobně naladěným lidem na našem FB profilu: