Ahoj Leni, slíbila jsem ti, že se podělím i já se svou zkušeností s kineziologií.Tak tady je:

K Lence jsem se poprvé dostala zhruba před půl rokem – v době, kdy jsem si začala uvědomovat, že klasická medicína není všemocná a někdy je potřeba hledat pomoc jinde. Měla jsem za sebou opakované ataky bezdůvodných silných úzkostných stavů, které mě dokázaly paralyzovat i fyzicky.   Ztrácela jsem radost ze života i motivaci k čemukoli. Lékařka mi nasadila antidepresiva, která potlačila mou citlivost abych byla schopná žít dál (utlumená, takzvaně na autopillota).
Takže jsem byla naoko šťastná matka dvou krásných dcer a manželka hodného muže, které nic nechybí. Ve skutečnosti jsem se točila v bludném kruhu. Uvnitř jsem plakala a byla plná bolesti. Byla jsem stále bezdůvodně napjatá a vystrašená. Často se mi blokovala krční páteř a docházela jsem na rehabilitace, které pomohly vždy jen na chvilku.  Rehabilitační mi vypravovala o kineziologii a to mne zaujalo. K Lence jsem se objednala a čekala, jestli se začnou dít zázraky a nejlépe na počkání. Tak to ale nefunguje.
Lenka mi hned na začátku vysvětlila, že si musím pomoci sama. Ona mi ukáže cestu a pomůže mi odstranit podvědomé bloky a získat zpět svou sílu – pomoc musím hledat jen a jen u sebe. A nebude to snadné. Tento přístup se mi líbil.
Díky Lence si začínám uvědomovat spoustu věcí, že jsem byla naučená se obětovat ostatním a sebe odsunout na poslední místo. Odkrýváme postupně stará zranění i podvědomé rodinné vzorce (o kterých jsem neměla ani tušení) a napravujeme je. Učím se říkat ne a respektovat sama sebe. Konečně jsem se po několika letech dokázala vybrečet a říct, co si opravdu myslím. Co chci já – bez ohledu na to, jestli mě lidé okolo odsoudí. Uvědomit si, co skutečně cítím a co mě zraňuje. Přiznala jsem si, že nemám od mužů ve svém životě oporu po které tolik toužím. Že na mně přece záleží.
Lidé v mém okolí mi říkají dost často, že vidí velkou změnu. Vypadám prý šťastnější, vyrovnanější, méně zakřiknutá. Manžel je ke mně mnohem pozornější, vstřícnější a i děti jsou spokojenější.
Přestože mám před sebou ještě spoustu práce,  už teď mám lepší život a jsem Lence velmi vděčná za pomoc empatii a vedení. Za dobré rady, které mi dává. I když mi mnohdy nedávají smysl, tak zázračně fungují.
Leni děkuji, mám tě ráda a těším se na další spolupráci
   Lenka
Líbí se vám Laya centrum? Tuto stránku můžete podpořit jejím sdílením:

Zde se také můžete připojit k podobně naladěným lidem na našem FB profilu: