Reiki – vaše příběhy

reiki
Zajímají Vás příběhy, zážitky a zkušenosti s terapiemi v Laya centru? Jsou pro vás právě zde. Chcete se podělit o své vlastní? Posílejte je na adresu HajnikovaLenka@seznam.cz

ŠŤASTNÉ MAMINKY – Poděkování paní Lence Hajníkové

Ráda bych přispěla svým článkem, možná někomu pomůže najít naději.

Několik let jsem se léčila pro neplodnost bez příčiny. Oba s manželem jsme po reprodukční stránce  v pořádku. Navštěvovali jsme lékaře a zkoušeli jiné alternativy, ale vytoužené dítě se nedařilo počít. Naděje mi skoro vyhasla, když jsem pomocí asistované reprodukce dvakrát otěhotněla, ale v obou případech těhotenství skončilo v šestém týdnu revizí, plodům se nevyvíjela srdíčka.

Jsem šťastná, že jsem se o Lence dozvěděla od milých známých a zavolala, trochu jsem měla obavy, jak budu zvládat emoce, něco málo jsem tušila, jak to při rodinných konstelacích a kineziologii probíhá, musím se přiznat, že jsem se trochu bála, ale obavy byly zbytečné, Lenka mi vše vysvětlila na mé otázky dala odpověď. Lenky  přístup, empatie a její krásná energie mě naplnila nadějí.

Nejprve jsem se zúčastnila rodinných konstelací, během nich jsem si dodala odvahu a postavila jsem si i já svojí, Lenka našla rodinný blok, byl to silný zážitek. Moc mi pomohlo samotné sledování a účastnění se konstelací, vždy se v některých z nich našlo něco, co i mě se týká a to pomohlo dalšímu čištění.

Asi za měsíc jsem byla u Lenky na  kineziologii a tam se odkryly další bloky, které bylo potřeba vyčistit. Po odbloku jsem cítila úlevu a nový pocit, příval svěží energie. Ještě dvakrát jsem se zúčastnila rodinných konstelací, pochopila jsem, že není náhoda kdo se účastní a to mě naplnilo nadějí.

Za nějaký čas jsem podstoupila další pokus asistované reprodukce a jsem v pátém měsíci těhotenství. Věřím, že díky rodinným konstelacím kineziologii, dodání energie reiki pod vedením Lenky může moje miminko v bříšku růst a vyvíjet se. Lenka semnou pracuje i během těhotenství. Milá Leni, velký dík Tobě Tvé práci a Tvému Laya centru.

Vděčná klientka

Přišlo na naši adresu, tak přeposílám pro ty, kteří ještě nevědí, co Reiki dokáže:

DĚKUJI, ŽE SE DĚLÍTE SE MNOU I S OSTATNÍMI O SVÉ ZÁŽITKY :-)!

* Ahoj Leni!

Posílám svůj příběh o reiki.

Nejprve bych chtěla moc poděkovat, hlavně tobě Leni, za úžasně vedený kurz, kde jsem potkala super lidičky, kteří byli stejně naladěny.

Reikuji každý den, změny vidím hlavně v rodině. Domov, ve kterém bylo jen napětí a hádky, se stal opravdu domovem plný harmonie a klidu. Dcera je teď mnohem šťastnější, na její tváři se hodně často objevuje úsměv a to je pro mne velkou odměnou. S manželem jsme k sobě našli opět společnou cestu.Manžel je teď klidnější, šťastnější a projevuje více lásky.

Jsem šťastná, že jsem se rozhodla na tento kurz jít a že jsem si vybrala právě Laya centrum, neboť vždy, když jsem příjdu je zde úžasná a pozitivní energie.

Leni, ještě jednou moc děkuji tobě i všem těm úžasným lidičkám na kurzu, kteří tam vytvořili úžasnou atmosféru.

Monika

 

*  Milé lidičky,

Chci se s Vámi podělit o zkušenosti s Reiki.

Jsem zasvěcena do reiki teprve 5 dní a už vím, že to byl veliký dar pro mě a mé nejbližší.

Od té doby mám v sobě vnitřní klid, naplnění, radost ze života, mám sama sebe víc ráda a jsem hravá.

Mám krásný pocit, že reikováním mohu pomoci sobě a především mým čtyřem dětem. Každý den reikuji sebe a děti. Děti jsou od té doby láskyplnější a šťastnější. U dvouletého syna se to projevuje tím, že teď lépe spí, je vyrovnanější a ráno s námi v posteli vydrží ležet 15. min. (dříve to byly 2 minuty) a je více miloučký, je v něm více lásky.

A muž, ten mě překvapil, že po mém reiki zasvěcení mi večer pověděl, co na našem vztahu chce změnit k lepšímu a řekl mi, co se mu nelíbí na mně (a to pak zíráte, když 3 týdny před tím povídá jen to nejnutnější!).

Ještě Vám musím říci o zkušenosti se psem. Máme psa, kterému je 14 let a už to kolikráte v posledních 6 měsících vypadalo, že to jsou jeho poslední dny. Od té doby, co mám reiki, tak ho každý den reikuji a on pořád chodí za mnou. Tak mám z toho krásný pocit, když mi pomohl vychovat 4 děti, tak, že mu mohu pomoci tímto způsobem na jeho konci a bude se mu odcházet krásně z tohoto života.

Děkuji ti Leni….

A kdo to chce zkusit na svoji kůži jaké je to mít reiki s láskou mohu doporučit Leničku,

S láskou všem obohacená Maruška.

 

Napsali jste nám po semináři:

* Cítím vnitřní uspokojení a rozvinutí další mé duchovní části.
Jsem rád, že znám způsob, jak propojit duchovno s praktičnem.
Dostal jsem nové cenné podněty k přemýšlení a k zdokonalování.
Děkuji Leni, děkuji Reiki! Adam

* Neočekávaně krásný zážitek, spousta pozitivní energie. Získala jsem způsob, jak pomoci svému unavenému tělu a duši s možností pomáhat dál i druhým.

* Tento víkend mi přinesl nádherný klid v duši a spojení s obrovskou energií. Lenka

* Pokud mám popsat své pocity, tak mám v sobě pocit více otevření srdce do okolí. děkuji  Leni.

* Reiki mi otevřelo novou cestu, Jana.

* V první řadě úplně pohodový pocit tady v Laya centru.  Totální vypnutí od běžných starostí, vyklidnění. I když pro mě cizí lidi, všichni v pohodě naladění na stejnou vlnu. Ty Leni, pro mě skvělá pohodová ženská. Výborně vedený kurz reiki. Vše vysvětleno lidskou pochopitelnou formou. Jakýkoliv dotaz jsem mohla položit bez obav a vždy byl vysvětlen. Těším se, až bud používat reiki v rodině, na mých nejbližších. Vždy se do Laya centra budu ráda vracet a těšit se. Moc ti Leni děkuji, ty víš za co všechno. Lenka Machovcová

* Co mi chybělo? Jen teplé jídlo! Naopak, co je fajn: naprosto profesionální Lenka H.

* Předčilo to mé očekávání a splnilo to vše co mělo. Reiki je nosná energie, kterou potřebuje každý, utváří lepšího člověka a tím i lepší a pozitivnější svět. S reiki je vše jednodušší a zřetelnější….je to cesta životem. Mooc děkuji Simona

* První krok k životní změně. Seminář mě obohatil, úžasná atmosféra, pozitivní energie Iveta

Pokud se i vy s námi chcete podělit, posílejte své příběhy na adresu: hajnikovalenka@seznam.cz

Více informací o reiki najdete zde
Co je reiki