TOP hostovské AKCE na hlavní straně

ŠŤASTNÉ VZTAHY- Mgr. Hamerský

Jak na štěstí ve vztazích

Rekondiční, regenerační techniky-Čchi kung

Dejte tělu sílu a duši nový rozměr pomocí rekondičních a regeneračních technik

RADOSTNÉ PŘIJETÍ ROKU 2019 -2.šance!

Konstelační rozloučení se starým rokem a jeho zátěží a přijetí roku nového se vším, co nám může nabídnout v největší míře, aby byl opravdu povedený 🙂 !!!

SEBEHODNOTA aneb jak stát vlastníma nohama na zemi!

Terapeutický seminář, pomocí kterého můžete posílit sami sebe! Seminář je vhodný pro ty z vás, kteří už nechtějí čekat na uznání a utvrzení od svého okolí, ale chtějí cítit vnitřní jistotu za svými rozhodnutími. Jak prožívat naplno svou sebe-hodnotu a stát svýma nohama pevně na zemi!

Víkendový KURZ REIKI 2. -3. března

S reiki se můžeme naučit hodně o cestě léčení a o smyslu nemoci. Reiki není naše osobní síla ani schopnost, je to kosmická energie, která podporuje léčebný proces a je předávána rukama, lidmi, kteří jsou zasvěceni do reiki.

Jóga pro zdravý život

„Jóga je existenciální, je založena na experimentech a zkušenostech. Nevyžaduje žádnou víru, pouze odvahu to zažít.“ OSHO

Meditace s léčivými tóny tibetských misek

Zveme vás k poslechu tibetských misek, zvonků, činelků, bubnu, dešťové hole, KOSHI zvonků a gongu. Zvuky těchto nástrojů navodí hlubokou relaxaci a dovedou Vás ke klidu a pohodě.

OSHO-POHYBOVÉ MEDITACE

Pokud cítíš, že se potřebuješ uvolnit, vyprázdnit si hlavu, vypustit všechny potlačené emoce, zbavit se unavené energie a tím svému tělu umožnit opět načerpat čerstvou svěží sílu, vnitřní klid, prostor a pocit štěstí? Osho meditace jsou právě pro tebe.